Zeytinburnu Hurdacı

Hurdacılar geri dönüşüme çok önemli bir katkı yapmaktadır. Hurdacıların geri dönüşüme katkısı pek bilinmez ama ciddi manada katkısı bulunmaktadır. Kullanım ömrü bitmiş. Üretiliş amacını artık yerine getiremeyen ve onarımı mümkün olmayan ürünler hurdacıların aldığı maddelerdir. Pek çok vatandaşımız hurda ürünlerinin geri dönüşümü olduğunun pek farkında olmamaktadır. Bu konuda bilinçlendirmek için elimizden geleni yapmaktayız. Bilinçlendiğimiz takdirde gelişmekte olan sanayi ve teknoloji yüzünden oluşan atıkların çevreye zarar vermesini önleriz. Elinizde bulunan her türlü hurdayı Zeytinburnu hurdacı olarak en yüksek fiyatlardan almaktayız. Firmamız her zaman siz kıymetli müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak için en kaliteli şekilde hizmetlerini vermektedir. Elinizde bulunan hurdaları bizlere getirerek geri dönüşüme siz de katkıda bulunabilirsiniz. Hurdalarınız değersiz ve bir köşeye atılmış beklemektedir. Siz o kullanılmayan köşede duran hurdalarınızı çöp olarak görmektesiniz, fakat onlar geri dönüştürüldüğü takdirde ekonomik değeri olan eşyalar olarak geçmektedir. Siz değerli müşterilerimizden alımını yaptığımız hurda ürünlerini belirli işlemlerden geçirerek hem ekonomiye hem de çevreye katkı sağlamaktayız.

Hurdacılık sektörünü çok yakından takip eden firmamız bir günü diğer gününü tutmayan hurda fiyatlarını en yakından detaylı bir şekilde incelemektedir. Bize ulaştığınız takdirde ilk olarak hurdalarınızın detaylı bir şekilde fiyat bilgilerini sizlere sunarak ardından alımlarımızı gerçekleştirmekteyiz. Piyasa yıllardır tanınan ve yer edinmiş olan firmamız her zaman müşterilerimizin beğenisini kazanmıştır ve kendi kalite standartlarımızı ve hizmet standartlarımızı istikrarlı bir şekilde geliştirerek en iyi hizmetleri sizlere sunmaktayız. Teknolojik araçlarımız ve geri dönüşüme verdiğimiz destek ile doğanın korunması için elimizden geleni yapmaktayız. Kaliteli ve hızlı bir hizmet veren firmamız sadece bir telefon uzağınızdadır. Bizi kurumsal hattımızdan aradığınız durumda size gerekli bilgileri verdikten sonra dilerseniz tesislerimize gelerek sizden alım gerçekleştirmekteyiz, dilerseniz de olduğunuz yerden alımlarımızı gerçekleştirerek sizleri bekletmeden en hızlı bir şekilde elinizdeki hurdaları nakite çevirmiş olmaktayız.

Soğutma Motoru hurda alımı

Yıllardır firmamız ekovat hurdası alımı konusunda soğutma sistemi firmalarından, klimacılardan ve buzdolabı tamiri yapan servislerden yüklü bir miktarda ekovat alımı yapmaktadır. Ekovatların içerisinde bakır alüminyum gibi parçalar bulunmaktadır. Genelde klimanızda ve bazı beyaz eşyalarınızda bulunan ekovat yani soğutma motoru alımını yapan Zeytinburnu hurdacı firmamız sizlere hizmette sınır tanımamaktadır. Ekovatların çevreye zararı çok büyük olduğu için geri dönüşüm işlemlerinin yapılması gerekmektedir. Bizi aradığınız takdirde sizlerin evinize veya iş yerinize gelerek ekovatları hiç zarar vermeden söküp almaktayız. Hurdacılık sektörünün en güncel ve en yüksek fiyatlarını veren firmamız siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti için elinden geleni yapmaktadır. Bazı hurda firmaları bunun için randevu vererek 2-3 hafta içerisinde size dönmektedirler. Bizim firmamız bu konuda oldukça titizdir. Sizlerin işini en kısa sürede en hızlı biçimde halletmektedir.

Elektronik Hurda

Gün geçtikçe hurdacılık sektörü ve ülkemizde elektronik hurda hacmi giderek artış göstermektedir. Elektronik hurda insanlarımız tarafından çok bilinmemektedir. Geri dönüşümü yapılan bu elektronik hurdalardan inşalarımız bihaber olmaktadır. Elektronik hurda dediğimiz zaman aklımıza gelecek şey yeniden kullanıma uygun olmayan kullanımı bitmiş ürünlerdir. Elektronik hurdalar doğrudan geri dönüşüm döngüsüne dahil olmaktadırlar. Elektronik hurda konusunda size bir örnek verecek olursak bir bilgisayar kasasını ele alalım. Bir bilgisayarın rami veya diğer parçaları çalışmıyorsa bu parçalar yenisi ile değiştirilerek kullanılabilir bir hale getirilir. Ancak bilgisayarın hiçbir parçası çalışmıyorsa bu bilgisayar hurda bilgisayar olarak geçmektedir.  Hurda bilgisayar içerisinde yer almakta olan parçalar direk elektronik hurda klasmanında yer alır. Bilgisayar içinde işlemci, anakart, ekran kartı barındırdığı gibi plastik parçalar da barındırır. Tüm bu parçalar gerekli geri dönüşüm süreçleri vasıtasıyla değerlendirilmektedir. Evinizde kömürlüğünüzde veya işyerinizde elektronik hurdalar çok fazla bulunmaktadır. Eğer sizde elinizdeki elektronik hurdalarınızı en iyi fiyata satmak istiyorsanız bize ulaşmanız yeterlidir. Dilerseniz olduğunuz yerden alıp hizmeti sizin ayağınıza kadar getirmekteyiz. Dilerseniz de tesislerimize gelip size güler yüzlü çalışanlarımız ile konuşup hurdanızın kilosunu hassas tartılarımız ile tartıp sizlere en iyi hizmeti sunmaktayız.

Bakır hurda alımı

Etkin bir maden olması, faydaları ve kullanım alanlarından dolayı bakırın kullanılacağı alanlar oldukça fazla olmaktadır. Bakır kullanılacağı alanlar konusunda çok fazla seçeneği olduğu için ve kullanım çeşitlerine göre oldukça farklılıklar barındırmaktadır. Bakır hurdasının alımı konusunda çok çalışarak sizlerin bu bakır alımı yönündeki taleplerinizi ve hurda bakırlarınızı en iyi fiyatlara sizlerden almakta ve geri dönüşüme kazandırmak için gerekli çabayı elimizden geldiğince göstermekteyiz bakırın bu şekilde farklı alanlarda kullanılmasında, değeri ve alımında farklı işlenme şekillerine göre çeşitlenmeler oluşmuştur. Bakır alımının yapılmasında isterseniz küçük alım isterseniz büyük ve toplu alım olarak Zeytinburnu hurdacı firmamıza satabilirsiniz. Sizlerin bu talebinizi en iyi şekilde değerlendirip size piyasanın güncel fiyatlarının en yükseğini vererek tamamen müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktayız. Bakırın değerli olmasının yanı sıra, değerli olduğu çok fazla farklı yanları da bulunmakta ve bu nedenle hurda sektöründe değeri giderek artan bir metal olarak görülmektedir. Bakır hurda alımı yapan firmalar veya diğer hurda kurumları arasında olarak bu avantajın getirdiği durumlarla bakır hurdalarını güncel fiyatların en yükseği ile siz müşterilerimizden alım sağlamakta ve gerekli olan ücreti size hızlı bir biçimde vermekteyiz. Firmamız bu işi geri dönüşüm açısından baktığınızda çok iyi ve dikkatli bir biçimde yapmaktadır.