Sultangazi Hurdacı

Türkiye genelinde çoğu ev veya iş sahibi geri dönüşümü mümkün olan elektronik veya metallerden habersiz olmaktadır. Eski ve kullanılamayacak durumda olan eşyalarını veya madenleri hurdacılara götürmek yerine çöpe atmaktadır. Çöpe atmak farkında olmasak ta ülkemizde gereksiz atıklara yol açıp çevreye zarar vermektedir. Buzdolabı, klima vb. ev aletlerinizi eğer kullanım ömrü bitmiş veya eskimiş ise bunları atmak yerine Sultangazi hurdacı tesislerimize getirdiğiniz takdirde bunu nakite çevirerek hem de çevreye katkı sağlamaktasınız. Evinizde veya işyerinizde bulunan hurdaları doğaya zarar vermemesi ve ülke ekonomisine katkı sağlaması açısından bize getirebilirsiniz veya bizi arayıp biz sizin olduğunuz yerden gerekli alımı yapmaktayız. Belirli sebepler veya belirsiz sebeplerden dolayı eşyalarınızın veya herhangi bir metal içeren maddenin eskimesi veya üretim amacını sağlamaması veya özelliğini kaybetmesi durumunda o eşya bize getirebilirsiniz. Size en iyi şekilde yardımcı olmaktayız. Bizi aradığınız durumda size güncel piyasada bulunan en yüksek fiyatı verip hurdalarınızın alımını gerçekleştirmekteyiz. Firmamız elinden geldiğince geri dönüşüm konusunda herkesi bilinçlendirmektedir. Yıllardır bilinçlendirmeye çalışmakta olduğumuz bu hurdalar işlem görmediği takdirde insan sağlığına çok ciddi zararlar vermekte ve zehirlenme veya başka tür sağlık sorunlarına yol açmaktadır. Bizim sağlığımızın yanı sıra doğaya da çok olumsuz etkisi bulunmaktadır. O yüzden elinizdeki hurdaları satmak için bizi arayabilirsiniz.

Bakır Hurda Alımı

Metaller sınıfında faydası, avantajları, önemi ve kullanım alanları açısından en çok değerli olan maden bakır desek yalan söylemiş olmayız. Bakırın alımına göre birçok farklı türü bulunmakta ve bu şekilde kullanım alanı oldukça fazla olmaktadır. Bakır etkin bir maden olmasını faydalarından, kullanım alanlarından ve özelliklerinden aldığı için bakırın kullanılabileceği alanlar çok fazladır. Sultangazi hurdacı olarak bakır hurda alımı konusunda çok fazla çalışıp siz müşterilerimizin bu konudaki taleplerini ve hurda bakırlarınızı piyasanın güncel durumuna göre en yüksek fiyatlardan sizlerden almakta ve geri dönüşüme kazandırarak çevreye verdiğimiz faydalar için çok fazla çabalamaktayız. Bakırın bu şekilde farklı alanlarda kullanılmasında, değeri etki olmuştur. Alımında işlenme şekillerine göre çeşitlenme özelliği bulunmaktadır. Bakır alımının yapılmasında toplu alımlar ve küçük alımlar yapabilmekte ve firmamız elinizdeki bakır metalini sizlerden piyasa fiyatlarına göre almaktayız. Geri dönüşüm açısından ve bakırın geri dönüşüm zincirinde ne kadar önemli olduğunu bildirmekteyiz. Bakırların üretimi ve madenden çıkarılma süreci çok uğraştırıcı ve yoğun bir iş gücü gerektiren aşama olduğu için geri dönüşüm açısından çok büyük önem taşımaktadır.

Alüminyum Hurda Alımı

Alüminyum hafif ve esnek bir malzeme olarak bilinmekte ve kullanım alanlarının yoğun olması sebebiyle önemli olduğunu belli etmektedir. Alüminyum Kırılabilir ve yumuşak olması nedeniyle, büküldüğünde çatlama ve kırılma özelliğine sahiptir. Oksidasyona karşı dayanıklı olması nedeniyle pek çok alanda kullanımı devam etmekte ve demiryolu, kara yolu bariyerleri ve hurda olan ve kullanmadığınız alüminyum malzemelerini Sultangazi hurdacı olarak alımlarını gerçekleştirmekteyiz. Evlerinizde kömürlüklerinizde ve daha birçok yerde kullanmadığınız attığınız alüminyum hurdalarını bizlere ulaştırdığınız takdirde sizlere piyasada güncel fiyatların en yükseğini vererek alım yapmaktayız.

Hurda Akü Alımı

Hurda akü geri dönüşüm sektöründe çok önemli bir yer tutmaktadır. Türkiye’de çok fazla kullanılması ve bulunması nedeni ile yüksek tonajlarda hurdası çıkmaktadır. Çıkan hurda akülerin geri kazanımı için geri dönüşüm firmaları devreye girerek hem sizlere hem ülke ekonomisine hem de çevreye değer katmaktadır. Hurda akülerin çevreye verdiği zararlar ve insan sağlığına verdiği zararlar çok ciddidir. İnsan sağlığına çok zararı olan hurda akülerin zehirlenmeye kadar çok ciddi sağlık sorunlarına yol açtığı tespit edilmiştir. Hurda aküyü bize teslim ettiğiniz takdirde akünüzü çeşitli işlemlerden geçirmekteyiz. Hurda akü ilk olarak parçalanmış duruma getirilir ve çeşitli işlemlerden sonra hurda akünüzden ham kurşun elde edilir. Bu durumda akünüz hem çevreye hem ülke ekonomisine katkı sağlar. Hurda akü bütün ülkemizde çok fazla miktarlarda bulunmakta ve çeşitli sektörlerde çok fazla kullanılmaktadır. Bu yüzden akü hurdası çok değerli olmaktadır. Siz değerli müşterilerimizin ihtiyaç ve talepleri doğrultusunda hurda akü alımını gerçekleştirmekteyiz. Hurda akünüz var ise ve değerlendirmek gibi bir amacınız varsa bizleri arayarak hurda aküleriniz için fiyat teklifi talebinizde bulunabilirsiniz. Firmamız akü hurdalarınızı yerinizden ve yüksek fiyat vererek almaktayız.

Soğutucu Motor (Ekovat) Alımı

Buzdolabı ve klimalarda bulunmakta olan ve kullanılan motor pompa işlemlerini sağlayan parçalara ekovat denir. Dış ortamdan tamamen yalıtılmış kapalı makinalardır. Böylece soğutucu motorun gaz kaçışı önlenmektedir. Kompresörler soğutucu sistemlerinin kalbini oluşturmaktadır ve çalışma stilleri ne olursa olsun buharlaştırıcıdan çıkan gazı yoğuşma basıncına kadar sıkıştırılması görevini başarılı bir şekilde yerine getirmektedir. Bu işlev yerine getirebilecek başka kompresör çeşitleri ve tasarımları mevcut olmaktadır. Ev tipi buzdolaplarında hermetik pistonlu kompresörler sıklıkla kullanılmaktadırlar. Hermetik kompresör uygulamalarında hız kontrolü frekansın değiştirilmesi yoluyla gerçekleştirilmektedir. Eğer elinize buzdolabı vb. şeylerin içerisinde bulunan ekovat satmak isterseniz bize ulaşabilirsiniz. Sultangazi hurdacı olarak sizlerden ekovat (buzdolabı motoru, soğutucu motoru veya klimaların motorları vb. gibi) hurdalarınızın tamamının alımını yapmaktayız. Bizimle iletişime geçmeniz durumunda hurdaya çıkmış soğutucu motorlarınızın evinize veya işyerinize gelerek teknolojik araçlarımız ve cihazlarımız ile sökümünü gerçekleştirip olduğumuz yerde size nakit ödemesini yaparak sizlere en iyi hizmeti ve en yüksek fiyatı vermekteyiz.