Sultanbeyli Hurdacı

Hurdacılar olarak yaptğımız iş gereğince, tüm metal ve madenleri sizlerden alımını yapmakta ve bu işten gerekli maddi gücü kazanmaktayız. Bizlerin yaptığı bu sektörde önemli detaylar bulunmaktadır. Gelişmiş ve gelişmekte olan ülkelerde sanayi git gide artmakta ve sanayinin artması ile doğru orantıda olan hurdacılık sektörüne duyulan ihtiyaç ve atık, hurdalar artmaktadır. Aklınıza gelen bütün metallerin alımı ve plastik, elektronik hurdalar, aküler, ekovatlar gibi birçok hurda türünün alımını gerçekleştirmekteyiz. Sultanbeyli hurdacı olarak verdiğimiz hizmetlerde sizden hurda alımı yaparken piyasanın gerektirdiği fiyatlar üzerinden teklif sunmaktayız. Piyasayı sürekli takip etmekte olup bizi aradığınız takdirde size güncel piyasada en yüksek fiyatı vermekteyiz. Firmamız olarak sizlere verdiğimiz hizmetlerin tamamında tamamen müşteri memnuniyetini ön planda tutup sizlere en iyi ve kaliteli hizmetleri vermek için çalışmaktayız. Yaptığımız işin büyük bir kısmı eski hurdalar üzerine olduğu için, demir ve bakır gibi maddelerin eskilerini ve kullanılmamış olanlarını alarak, gerekli şekilde geri dönüşüm zincirine sevk etmesi sağlamaktayız. Hurdacı faaliyetlerinin en iyi şekilde yapılmasında, güncel hurda fiyatlarının bilinmesi önemli bir rol oynamaktadır ve hurda fiyatlarının politik açıdan belirlenmesi sağlamaktadır. Hurdacılar olarak güncel fiyatlarda alım ve atım yaparak en iyi hizmeti vermek için çok fazla çalışma yapmaktayız. Sultanbeyli hurdacı firmamızın verdiği hizmetleri tamamında en kaliteli hizmet bulunmakta ve daima hizmet ve kalite standartlarımızı her zaman yüksek tutmak sizlerin memnuniyetini kazanmak için gereklilikleri yapmakta ve çok fazla çalışmaktayız.

Bakır Hurda Alımı

Bakırın kullanım alanı oldukça yaygındır. Bakır mutfak eşyalarından tutun bütün elektrik elektronik sektörünün hepsinde kullanılmaktadır. Bakır bildiğiniz üzere ısı ve elektriği en iyi ileten metallerdendir. Elektrik tesisatları, kablolar, sokak lambaları vs. hepsinde bakır kullanılmaktadır. İmalat, sanayi ve sanatla ilgili olan tüm işlerde de bakır yoğun olarak kullanılmaktadır. Fazla çaba göstermeden çok kolay şekil verilebilir, üzerine işlemeler yapılabilir ve eğilip bükülebilir. Ayrıca bakır paslanmaz ve kolay kolay oksitlenmez. Bu özelliği sanayi ve imalat sektörlerinde de kaplama maddesi olarak da kullanılmasını sağlamıştır. Bakır elektrik elektronik içeren bütün eşyalarınızda bulunmaktadır. Sultanbeyli hurdacı olarak elinizdeki bütün bakırların küçük çaplı büyük çaplı alım fark etmeksizin bütün bakırlarınızın alımını sağlamaktayız. Dilerseniz evinizden dilerseniz iş yerinizden bakırlarınızı alıp geri dönüşümünü sağlamaktayız. Bakırların fiyatını belirlemede bakırın çok çeşidi olduğu için bu çeşitlilik fiyat belirlemede büyük bir etkendir. Bakır alımı konusunda bizi aradığınızda gerekli bilgileri alırsınız ve sizden en yüksek fiyattan bakırlarınızı almaktayız.

Hurda Akü Alımı

Geri dönüşümün vazgeçilmezi olan hurda akü günümüzde çok önemli bir yere sahiptir. Geri dönüşüm ve geri dönüşümlü ürünler doğaya zarar vermemesi amacıyla toplanmaktadır. Ayrıca bu geri dönüşümün yapılabilmesi içinde gerekli olan tüm tesisler kurulmuştur. Toplanan geri dönüşümlü parçalarda doğada bırakmamakta ve küresel ısınmaya olan zararları da en aza indirilmektedir. Geri dönüşümün çok önemli bir parçası olmakta olan aküler yine aynı şekilde belirli bir işlemden geçtikten sonra ya kullanılabilir bir hal almaktadır ya da geri dönüşüme gönderilir. Hurda akü; belirli bir ömrü olan akünün kullanımdan kaynaklı ömrünün bitmesi ile yapılan diğer işlemlerden sonra tekrar kullanılarak tamamen kullanılamayacak bir duruma gelmesidir. Akü hurda işlemine girmeden önce mutlaka bir işleme tabi tutulmak zorunda olmaktadır. Direk hurdaya atılmaması için poliprolen kutu ve kurşun parçalarından geri kazanım işlemi uygulanmaktadır. Hurda akü nasıl oluşur denilince ise geri dönüşümden kazanılan bu akünün ömrünün tamamen bitmesi sonucundan oluşmaktadır. Araçlarımızın verimli bir şekilde çalışmasında büyük ve etkili bir rol oynayan akülerin bakımı ve temizliği de son derece önemli bir konudur. Hurda akü kısacası belirli bir ömrü olan akülerin mevcut kullanımından sonra kullanılmayacak hale gelmesi ve ömürlerinin bitmesi durumuna hurda(atık) akü demekteyiz. Geri dönüşüme alınan akülere bazı işlemler uygulanmaktadır. İşlemlerden geçen ve parçalanmış olan akü içi diğer parçalarla birlikte eritme işlemlerine girer. Bu şekilde hurda akülerden ham kurşun elde etmiş oluruz. Hurda aküler, atık durumda olan kullanılmayan aküler ham kurşuna geri dönüştürülmüş olur. Bu kadar çevreye zararlı ve hiçbir işe yaramayan köşede duran hurda aküleriniz hem çevreye hem de ülke ekonomisine kazandırılmış olur. Elinizde bulunan hurda aküleri en yüksek fiyattan alımını sağlamaktayız. Bizi aradığınız takdirde hurda akülerin güncel piyasadaki değerini öğrenebilir, teklif verebilir veya bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

Elektronik Hurda

Elektronik hurda nedir sorusunun cevabını çoğu kişi bilmemektedir. Elektronik hurda; tamir edilemeyecek durumda olan elektronik eşyalar için kullandığımız bir isimdir. Üretim amacına uygun olarak hizmet edemeyecek durumda olan elektronik eşyalar elektronik hurda olarak geçmektedir ve elektronik hurdalar çöp değildir, aksine hurdalar ekonomik değeri olan ürünler arasında yer almaktadır. bu ekonomik değerinin ortaya çıkarılabilmesi için doğru aşamalardan geçmelidir. Elektronik hurdayı sizlerden en iyi ve yüksek fiyatlardan alımını yaptıktan sonra aldığımız bu hurdaları doğru bir şekilde geri dönüştürerek ekonomiye kazandırmaktayız. Pek çok yerde belirttiğimiz üzere aldığımız bütün hurdalarda sizlere en iyi fiyat tekliflerinde bulunduğumuzu beyan etmekteyiz. Bu tekliflerimiz elbette ki elektronik hurdaları da kapsamaktadır. Sizler bizi aradığınızda elektrikli süpürgenizden tutun bilgisayarınızın ana kartına kadar bütün elektronik hurdalarınızın satışını bize yapabilmektesiniz.