Silivri Hurdacı

Her gelişmiş ülkenin belirli bir iş potansiyeli bulunmaktadır ve bu potansiyele uygun olarak gerekli takvimlerin düzenlenmesi ve ona göre belirli zaman dilimlerinde hareket edilmesi gerekmektedir. Bu amaçla gelişmiş ülkelerde en çok kullanılan ve sanayi gelişmesinden dolayı doğru orantıda artmakta olan hurdacıya duyulan ihtiyaç ve hurdacı hizmetleri farklı kesimlere farklı şekillerde uygulanmaktadır. Bu hizmet tüm metallerin alımıyla ilgili bir hizmet olarak bilinmektedir. Demir alüminyum, bakır, krom ve çinko gibi metallerin yanı sıra birçok elektronik eşya plastik gibi hurdalarında alımını yapan Silivri hurdacı olarak sizlerin bütün hurdalarınızın alım işlemini gerçekleştirmekteyiz.  Firmamız ve diğer hurdacılar geri dönüşüm için önemli bir gelişme sağlamaktadır. Hurdacı verdiği hizmetlerle pek çok alandan maden vb. hurda alımları yapmasına karşın gerekli fiyatlara göre bir alım gerçekleştirmesi gerekir ve bu alım sonrasında en iyi fiyata alım sağlamış ve geri dönüşüm piyasası daima canlı olmaktadır. Firmamız verdiğimiz hizmetlerin tamamında müşteri memnuniyetini ön planda tutarak sizlere en iyi hizmetleri vermeyi amaçlamaktadır. Sürekli kalite ve hizmet standartlarımızı arttırdığımızdan dolayı siz müşterilerimize en iyi hizmetleri sunmaktayız ve kendimizi sürekli geliştirmekteyiz. Firmamız elinizdeki metal, plastik, elektronik hurda gibi birçok hurdanızı almaktadır. Hurdacılık sektörü çok geniş bir sektördür. Yaptığımız iş gereğince sizlerden tüm metal alımlarını gerçekleştirmekte ve bu işten gerekli olan maddi gücü kazanmaktayız. Hurdacı olarak tanımladığımız bu meslekle ve sektörde çok önemli detaylar bulunmaktadır. Kendimize ait araçlarla sizlerden hurda alımlarını en yüksek ve piyasanın güncel haline göre en yüksek fiyatlara gerçekleştirmekteyiz. Siz değerli müşterilerimizin ellerinde hurdalar veya eski ve kullanılmayan metal madenleri, elektronik hurdalar, atık aküler vs. bulunmakta ise bizlerle iletişime geçebilir ve arayıp satacağınız hurdanın güncel fiyatları hakkında bilgi alabilir veya diğer konularda bilgi alışverişi yapabilirsiniz.

Alüminyum Hurda Alımı

Alüminyum metaller arasında en çok kullanılan ve her alanda kullanım biçimler ile farklılık göstermektedir. Alüminyumun değeri olması ve çok kullanılması geçmiş dönemlerden günümüze kadar sürmüştür fakat bu süreçte çok farklı türlerde alüminyum üretimi yapılmıştır. Kullanım alanlarına bakıldığında metal ürünlerinin bulunduğu sanayi, mutfak gereçleri ve birçok alanlarda yoğun bir biçimde kullanılan alüminyumun kullanılması veya tercih edilmesindeki en büyük avantajı hafif ve dayanıklı bir yapıya sahip olmasından kaynaklanmaktadır. Alüminyum metaline baktığımız zaman hafif ve hacimli bir yapısı vardır bu sebeple kapladığı alan bakımından kilo ağırlığı arasında fark yaşanmaktadır. Geri dönüşüm ve hurda sanayisinde kullanılması ise alüminyumun diğer metallerin değerli olmasını sağlamaktadır. Sizde bütün alüminyum hurdalarınızı Silivri hurdacı firmamıza gönül rahatlığıyla satabilirsiniz. Hurda sektöründe uzun süredir var olan firmamız, bu konularda pek çok hizmet vermekte ve verdiği hizmetlerin başında alüminyum gelmektedir. Alüminyum metali konusunda çok farklı şekillerde hurda alımı yapmaktayız. Bu şekilde en iyi ve piyasanın durumuna göre en iyi fiyatları sizlere sunabilmekteyiz. Pek yok farklı yöntemle hurdalarınızı almakta ve sizlere en güncel piyasadaki fiyatları sunmaktayız. Alüminyum çok fazla alımı yaptığımız bir metaldir. Dilerseniz evinizden veya işyerinizden olduğunuz yerden hızlı bir şekilde alabilir ve hızlı bir biçimde nakite çevirmiş olursunuz.

Bakır Hurda Alımı

Metaller içerisinde etkisi, avantajları, önemi ve kullanım alanları açısından en çok değerli olan maden bakır diyebilmekteyiz. Bakırın alımına göre farklı türleri bulunmakta ve bu şekilde kullanım alanı oldukça fazla olmaktadır. Bakır etkin bir maden olmasını faydalarından, kullanım alanlarından ve özelliklerinden aldığı için bakırın kullanılabileceği alanlar çok fazladır. Silivri hurdacı olarak bakır hurda alımı konusunda çok fazla çalışıp siz müşterilerimizin bu konudaki taleplerini ve hurda bakırlarınızı piyasanın güncel durumuna göre en yüksek fiyatlardan sizlerden almakta ve geri dönüşüme kazandırarak çevreye verdiğimiz faydalar için çok fazla çabalamaktayız. Bakırın bu şekilde farklı alanlarda kullanılmasında, değeri etki olmuştur. Alımında işlenme şekillerine göre çeşitlenme özelliği bulunmaktadır. Bakır alımının yapılmasında toplu alımlar ve küçük alımlar yapabilmekte ve firmamız elinizdeki bakır metalini sizlerden piyasa fiyatlarına göre almaktayız. Geri dönüşüm açısından ve bakırın geri dönüşüm zincirinde ne kadar önemli olduğunu bildirmekteyiz. Bakırların üretimi ve madenden çıkarılma süreci çok uğraştırıcı ve yoğun bir iş gücü gerektiren aşama olduğu için geri dönüşüm açısından çok büyük önem taşımaktadır.

Elektronik Hurda Alımı

Hepimizin bildiği ve takip ettiği üzere teknoloji sürekli gelişmektedir, bugün popüler olan bir cihaz bir yıl sonra çok yetersiz kalmakla birlikte başına bir şey gelir ise çöpe atılmaktadır. Elektrik ve elektronik içeren bütün ürünlerin artması ile birlikte elektronik hurdaların hacmi çok fazla büyümüştür. Elektronik hurdaların geri dönüşümü, elektronik hurda atık geri dönüşümü tesisleri tarafından geri kazandırılmaktadır. Elektronik ürünlerin içlerinden değerli olan elektronik hurdalar ayrıştırılarak daha verimli bir hurda haline getirilir. Elektronik hurda; ürünlerin içerisinde bulunan ve değerli olan kısımlarının ayrıştırılmasından sonra geriye kalan elektronik hurda değerli olan kısımlarıdır. Elektronik hurdalarınızı geri dönüşüme kazandırmak için elektronik hurda sahibinin en iyi fiyattan bize satmak ve bizim firmamızın aldığı hurdaları doğru bir şekilde geri dönüşüme vermesi geri dönüşümü sağlamaktadır. Sizlere pek çok yerde belirttiğimiz üzere atık(hurda) alımı konusunda en iyi fiyatları ve teklifleri size sunduğumuzu belirtmekteyiz.