Sarıyer Hurdacı

Sarıyer hurdacı firması olarak yıllardır yaptığımız işte aklınız gelebilecek olan bütün metallerin alımını gerçekleştirmekteyiz. Bu işten gerekli olan kendimizce maddi imkanları kazanmaktayız. Biz kendimize ait gerekli araçlarımızla sizlerden hurda alımını isterseniz evinize gelip gerçekleştirmekteyiz ve piyasaya göre en yüksek fiyatı sizlere vermekteyiz. Demir, alüminyum, bakır, krom ve çinko gibi madenlerin alımını yapan Sarıyer hurdacı hem ülkemizin ekonomisine katkı sağlamakta hem de geri dönüşüm için çevremizde ve ülkemizde geri dönüşümün gelişmesi ve yükseltilmesini sağlamaktadır.  Sizlerin de elinizde bulunan hurda ve eski kullanılmayan metal parçaları bulunuyorsa bize ulaşabilirsiniz. Sanayinin gelişmesi ile birlikte hurdacılara duyulan ihtiyaç doğru orantıda artmaktadır. Pek çok maden alımı yapmaktayız, gerekli fiyatlara göre bir alım gerçekleştiriyoruz. Bu alım sonucunda en iyi fiyata geri alım sağlamış olarak bu şekilde geri dönüşüm sektörünün piyasası canlanmış olmaktadır. Sarıyer hurdacılık müşterilerinin memnuniyetini her zaman ön planda tutmuş olup siz müşterilerimizden gelen teklif ve önerilere daima açık olmaktayız. Yaptığımız işlerin büyük bir kısmı eski hurdalar üzerine olduğu için madenlerin eskileri ve kullanılmayanlarını almak ve geri dönüşüme gönderimi sağlamak işimizdir. Faaliyetlerimizde en iyisinin yapılması, güncel hurda piyasası fiyatlarının bilinmesi gibi şeyler önemli rol oynamaktadır. Sektörü daima yakından takip eden firmamız size en iyi fiyat seçeneklerini sunmaktadır. Sizden alım yaparken hurdacılığın her gün değişen fiyatları ve güncel fiyatları bilip size en iyi teklifi vermekteyiz. Kalite ve hizmet standartlarımızı daima en yüksek seviyede tutup sizlere güler yüzlü bir şekilde davranan çalışanlarımız ile sizlere en iyi hizmeti vermek ve geri dönüşüm konusunda ülkemizi bilinçlendirmek için bütün çalışmaları yapmaktayız. Dilerseniz bizi arayarak alımını yaptığımız hurdaların fiyatları hakkında gerekli bilgi edinebilir ve dilerseniz evinizden veya işyerinizden hurda alımı için kendi araçlarımız ile gelip büyük alım veya küçük çaplı alım işlemlerinizi hızlı bir biçimde gerçekleştirmekteyiz.

Hurda Bakır

Bakır metaller arasında değeri yüksek metaller sınıfın yer almaktadır. Bakır hurdacılar tarafından en çok alınan metallerden birisidir. Bakır kullanımı o kadar yaygın bir metaldir ki çevrenizdeki bütün elektronik cihazların içinde, ekovatlarda, soğutucu ve ısıtıcı motorlarda kısacası kablo olan her şey neredeyse bakır kullanılmaktadır. Çünkü bakır eğilip bükülebilen kolay şekil alan ve ısıyı, elektriği iletmesi çok yüksek bir metaldir. Bakırların kendi arasında da çeşitleri bulunmaktadır. Hurda bakır çeşitleri arasında en değerlisi olan soyma bakır olarak tabir ettiğimiz bakır türü kabloların plastik kısmı ayrıştırılmış ve parlaklığını korumuş bakır çeşididir. Bu nedenle Sarıyer hurdacılık dahil olmak üzere bütün hurda sektöründe soyma bakır diğer bakır türlerine göre daha değerli olmanın yanı sıra sanki ayrı bir çeşitmiş gibi fiyatlandırması da çok farklıdır. Bunun dışında bakırlarınızı en iyi ve güncel fiyatların en yükseğinden alan firmamız dilerseniz arayın evinize veya iş yerinize gelelim olduğunuz yerden hızlı bir şekilde satışı gerçekleştirebilirsiniz. Güler yüzlü çalışanlarımız ve teknolojik araçlarımız ile sizden büyük çaplı küçük çaplı fark etmeksizin bütün bakırlarınızın alımını sorunsuz ve hızlı bir şekilde yapmaktayız.

Hurda Akü

Akü bize göre geri dönüşümün en önemlisi ve vazgeçilmezidir. Hurda akü çevreye ve insan sağlığı açısından zehirleme riski taşıdıkları için son derece tehlikeli atıklar olmaktadırlar. Geri dönüşümün bir parçası olan akülerde diğer metaller vs. gibi hurda alımları yaptığımız maddelerde olduğu gibi belirli bir işlemden geçtikten sonra kullanılabilir bir hal almaktadır ya da geri dönüşüme göndermektedirler. Hurda aküyü tanımlayacak olursak belirli bir ömrü olan akünün kullanımdan vs. sebeplerden dolayı ömrünün bitmesi veya herhangi bir işlemden sonra geri kullanılamayacak bir hale gelmesi hurda aküyü oluşturur. Geri dönüşüme atılan akülere bazı işlemler uygulanır. İşlemlerden geçen parçalanmış akü içi ve diğer parçalarla eritme işlemi yapılmaktadır. Bu işlemden sonra aküden ham kurşun elde edilmektedir. Böylelikle hurda aküler, atık aküler ham kurşuna geri dönüştürülmüş olur. Böylelikle hem çevreye yapılan etki büyüktür hem de ülke ekonomisine yapılan katkıda büyüktür. Siz değerli müşterilerimiz elinizde bulunan bütün hurdalarınız için bizi arayabilirsiniz.

Elektronik Hurda

Elektronik hurda; tamir edilemeyecek durumda olan elektronik eşyalardır. Sizin alma amaçlarınızı karşılamayan bir köşede eskimeye bırakılmış veya çöpe atılmakta olan bilgisayar vs. gibi elektronik eşyaların tamamına elektronik hurda denmektedir. Şunu belirtmemiz gerekir ki elektronik hurda demek çöp demek değildir. Aksine elektronik hurdalar geri dönüşüm yapıldığı takdirde ekonomik değerleri mevcut olan ülke ekonomisine katkı sağlayabilecek ürünlerdir. Elektronik hurdaların ekonomik değerlerinin ortaya çıkabilmesi için geri dönüşüm zincirinin kurulması gerekmektedir. İlk olarak elektronik hurda sahibinin en iyi fiyattan hurda alıcısı ile buluşturmasıdır. Ardından elektronik hurda alıcısı hurdaları doğru bir şekilde geri dönüşüm yapıp onu ekonomiye kazandırmasıdır. Bu konudaki en kötü durum maalesef ki elektronik cihazların geri dönüşümü olduğunun bilinmemesidir. Sarıyer hurdacı firmamız yıllardır elinden geldiğince vatandaşları bilgilendirmektedir. Sizlere belirttiğimiz üzere elektronik hurda alımı konusunda en iyi tekliflerde bulunduğumuzu belirtmekteyiz. Bu teklif standart elbette elektronik hurda konusunu da kapsamaktadır. Bütün kategorideki ürünlerinizin elektronik hurda alımını yapmaktayız. Elektronik atıklar ve elektronik hurdalar sınıf olarak aynı diyebiliriz. Elektronik hurdalar bilgisayarınızın ana kartından evinizdeki ütüye kadar her şey elektronik hurda olup daha güzel bir çevre ve ekonominiz için bizi arayabilirsiniz.