Pendik Hurdacı

Firmamız işini en kaliteli bir şekilde yıllardır tamamen müşteri memnuniyetini ön planda tutarak işini en iyi ve en hızlı şekilde yapmaktadır. Hurdacılık sektöründe gerçekçi olup piyasadaki en yüksek fiyatları verip güler yüzlü davranan ekibimiz geri dönüşüme insanları teşvik etmektedir. Geri dönüşüm gerek ülke olsun gerek çevre koruma olsun çok büyük katkılar sağlamaktadırlar. Sanayinin gelişmesinden dolayı artan hurdacılık hizmetleri farklı kesimlere farklı şekillerde uygulanmaktadır. Bu hizmet halk arasında tüm metallerin alımını yapan hurdacılar olarak bilinmelidir. Bu biraz yanlıştır sadece metal değil hurdacı firmamız elinizdeki elektronik hurdalar ve aküler gibi diğer tüm ürünlerin alımı gerçekleştirme olan Pendik hurdacı firmamız size en iyi hizmetleri sunmaktadır. Verdiğimiz hizmetlerle pek çok alandan maden alımı yapmasına karşın gerekli fiyatlara göre bir alım gerçekleştirmesi gerekir ve bu alım sonucunda en iyi fiyata geri alım sağlamış ve bu şekilde geri dönüşüm piyasası oldukça fazla canlanmış olmaktadır. Firmamız size verdiği hizmetlerin tamamen tek amacı müşteri memnuniyetini daima ön planda tutup sürekli kendimizi geliştirmekte ve kalite standartlarımızı en yükseğe çekmekteyiz. Hurdacılık eski metal, plastik, kâğıt cam gibi eşyaların belli bir geri dönüşüm zincirine girdikten sonra tekrardan kullanılabilir hale getirilmesi için yapılan işlemlerin tamamına denir. Çoğunlukla hurdacılar tarafından hurdalar çöplerden ve ilgili yerlerden toplanmaktadırlar. Toplandıktan sonra işleneceği yere götürülmek üzere yola çıkar. Temizleme ve ayrım işlemleri detaylı ve dikkatli bir biçimde yapılır ve sonrasında geri dönüşüm işlemi başlamaktadır.

Hurdacılık sektörü oldukça yelpazesi geniş bir sektörü olmaktadır. Çok büyük alanlarda iş yapabileceğiniz gibi daha küçük alanlarda da iş yapmanız tamamen sizin tercihinize kalmıştır. Pendik hurdacı firmamız sizlere en iyi tesislerimizde ve en büyük tesislerimizde yaparak en iyi ve kaliteli hizmeti vererek bu hurdaların geri dönüşümünü en hızlı biçimde sağlamaktadır. Bizim işimizin çalışma şartları zor ve ağır olmaktadır. Sizde eğer elinizdeki hurdaları satmak nakite çevirmek isterseniz bizleri arayarak sizlere dilerseniz olduğunuz yerden dilerseniz tesislerimize gelip sizlere en iyi hizmeti en yüksek fiyat ile vermekteyiz.

Hurda Kablo alımı

Kablo hurdası aklınıza gelebilecek bütün elektrik ve elektronik sektörünün çalışma alanlarında herhangi bir arıza meydana gelmesi sonucunda yanmış veya yıpranmış olarak ya da revizyon veya çalışma yaptığınız alanlarda her yerde imalat yapan firmalarda çok fazla çıkmaktadır. Pendik hurdacı her çeşit kablo hurdasını yerinizden alım satım işlemlerini gerçekleştirip sökümünü yapmakta e kablo kırma ile bakır ayırma işlemlerini çok hızlı bir şekilde uygulamaktayız. Kablo hurdası elektrik ve elektronik alanlarında kullanmakta olan, üzeri yalıtkan genellikle plastik madde ile kaplı olan, içerisinde bir veya birden fazla metalik iletken metallerin yerleştirilmesi ile tasarlanmış olan her türlü elektrik, ısı gibi enerji kaynaklarını taşımakla yükümlü olan ürünlerdir. Bir veya daha fazla tel bulunan ve yalıtıcı bir madde ile kaplanmış olabilmektedir. İletkenler bakır veya alüminyumdan bir tek tel veya daha ince tellerden örülmüş. Örgülü telde olmaktadır. Aynı miktarda akımı taşıyabilmesi için alüminyum kabloların bakıra nispeten ½ çap daha çapının büyük olması gerekmektedir. Sizin de elinizde hurda kablo var ise bizi arayarak fiyat bilgisin öğrenebilirsiniz. Dilerseniz evinizden dilerseniz iş yerinizden veya tesislerimize gelip sizin elinizde bulunan hurda kabloları güncel piyasanın en yüksek fiyatı ile almaktayız.

Hurda Akü Alımı

Hurda akü gerçekten geri dönüşüm zincirinin en önemlilerinden biri ve vazgeçilmezi olmaktadır. Günümüzde oldukça fazla önemli bir yere sahip olan geri dönüşüm ve geri dönüşümlü ürünler doğaya zarar vermemesi amacıyla toplanmaktadır. Ayrıca bu geri dönüşümün yapılabilmesi için de tesisler kurulmuştur. Toplanan geri dönüşümlü parçalarda doğada bırakılmamakta ve küresel ısınmaya olan zararı da en az miktara indirilmektedir. Hurda akü çevreye ve insan sağlığına önemli zararlar vermektedir. Çok fazla tehlikeli olan bu atıkları sizlerden geri dönüşüm için bize ulaştırmanızı şiddetle önermekteyiz. Yıllardır vatandaşlarımızı bu konuda bilinçlendirmeye çalışmaktayız. Pendik hurdacı firmamız bu işlem sayesinde geri dönüşüme aldığımız hurda akülere bazı işlemler uygulamaktayız. İşlemden geçmiş olan atık akü içi ve diğer içindeki parçalara eritme işlemi yapılmaktadır. Bunu yaparak ham kurşun elde etmekteyiz. Böylelikle bu denli çevreye zararlı ve insan sağlığına zararlı bir atıktan ham kurşun elde ediyoruz. Bunu hem çevreye hem de ülke ekonomisine kazandırıyoruz. Atık aküleriniz için bizim hurdacı firmamızı tercih ederseniz sizden atık aküleri güncel piyasanın verebileceği en yüksek fiyatı vererek ekibimiz dilerseniz evinizden dilerseniz iş yerinizden alımı gerçekleştirmektedir.

Elektronik Hurda alımı

Elektronik hurdaların geri dönüşümü yapıldığından çoğu vatandaşımızın haberi yoktur. Elektrik ve elektronik ürünlerinin çok sürekli yenilerinin üretilmesi ve teknolojinin sürekli gelişmesi sonucunda çok fazla elektronik atık üretilmektedir. Elektronik hurdaların içlerinde bulunan değerli elektronik parçalar ayrıştırılarak daha verimli hale getirilmesi geri dönüşümü sağlamaktadır. Firmamız sizden bütün elektronik hurdalarınızı satın alarak sizlere en iyi hizmetleri sunmaktadır. Elektronik hurda kısacası kullanılmaz durumda olan elektronik eşyalarınızın örneğin bilgisayar, televizyon gibi ürünlerinizin değerli olan kısımları gerekli işlemler gördükten sonra ayrıştırılarak değerli kısımlarına elektronik hurda denmektedir. Birçoğumuzun evinizde çok fazla elektronik hurda bulunmaktadır ve bunları almamız için bizi arayıp fiyat konusunda bilgi sahibi olabilirsiniz.