Kartal Hurdacı

Yıllardır bu sektörde yer edinmiş olan firmamız işini en kaliteli biçimde yapmaktadır. Bildiğiniz üzere sanayi sektörü hızla gelişmekte olan bir sektördür. Elektronik, sanayi vb. bütün sektörler hurdacılığa olan ihtiyacı arttırmaktadır. Bu sektörlerin büyümesi ile birlikte çıkan hurda miktarı eğer doğru şekilde geri dönüşüm yapılmaz ise çevreye ciddi zararları bulunmaktadır. İşimiz gereği bütün metallerin alımını yapmaktayız. Demir, alüminyum, bakır, krom ve çinko gibi madenlerin alımını yapan firmamız pek çok alandan maden alımı yapmasına karşın, gerekli fiyatlara göre bir alım gerçekleştirmektedir.

Kartal Hurdacı olarak verdiğimiz hizmetlerin tamamında müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktayız ve müşterilerimizden gelecek tüm tekliflere açık olmaktayız. Yaptığımız işlerin büyük bir kısmı eski hurdalar üzerine olduğundan, demir ve bakır gibi madenlerin eskilerini ve kullanılmayanlarını alarak, gerekli şekilde geri dönüşüme gönderimini de sağlamaktayız. Hurdacı faaliyetlerini en iyi şekilde en kaliteli şekilde yapmaktayız.

Yıllardır bu sektörde olan firmamız sadece siz müşterilerimizin memnuniyeti için uğraşmaktadır. Firmamız piyasadaki en güncel fiyatlara göre size fiyat belirleyerek işini yapmaktadır. Sürekli kalite standartlarımızı üst seviyede tutarak gerekli çalışmaları yapmaktayız. Daima hizmetimizi ve kalitemizi geliştirmekteyiz. Hurdacılık işleri sandığınız aksine çok önemlidir. Belirlenen güncel fiyatlara göre alım ve atım yapan firmamız size en iyi hizmeti vermektedir. Sürekli piyasayı takip etmekteyiz. Hurdalarınızı satmadan önce bizi ararsanız size gerekli bilgileri telefonda vermekteyiz. Hurda işlerinde piyasa sürekli değişmekte olduğu için güncel fiyatların takibini yapmak çok önemlidir. Firmamız size güncel fiyatlara göre en yüksek fiyatları verip siz müşterilerimize en kaliteli şekilde davranmaktadır.

Alüminyum Hurda

Metaller arasında en çok kullanan ve her alanda kullanım şekilleri ile farklılık gösteren alüminyumdur. Alüminyumun değerli ve çok kullanması geçmişe baktığımızda günümüze kadar sürmektedir fakat bu süreçte çok farklı türde eşya alüminyumda üretilmekteydi. Kullanım alanlarına bakıldığında ise metal ürünlerin bulunduğu sanayi, tabela üretimi ve mutfak gereçlerinde yoğun olarak kullanılan alüminyum bu alanların tamamında kullanılmaktadır. Alüminyumun bu kadar fazla kullanılmasının sebebi ise hafif ve dayanıklı olmasından kaynaklanmaktadır. Alüminyum hafif ve hacimlidir ve bu sebeple kapladığını alan ve kilo bakımından fark yaşanmaktadır. Geri dönüşüm ve hurda sanayisinde kullanılması ise alüminyumun ve diğer metallerin değerli olmasını sağlamaktadır.

Kartal hurdacı olarak bütün alüminyum hurdanızı almaktayız. Sizlerin bu yöndeki taleplerinizi sonuna kadar karşılamakta ve alüminyum konusunda geri dönüşüm için gönderim sağlamaktayız. Hurda alımı yaptığımız alanların başında gelmekte olan alüminyum evlerinizde, kömürlüklerinizde, depolarınızda veya herhangi bir yerde eğer birikmiş alüminyum hurdanız var ise piyasanın durumuna göre size en iyi fiyatı vererek sizlerden almaktayız. Hurda sektöründe uzun süredir yer alan firmamız, bu konuda size verdiği hizmetlerin başında alüminyum gelmektedir. Alüminyum konusunda çok farklı biçimlerde hurda alımı yapmaktayız ve bu şekilde sizlere en iyi fiyatları sunmaktayız. Size en iyi hizmeti vererek hurdalarınızı almaktayız.

Hurda Akü

Akü bize göre geri dönüşümün en önemlisi ve vazgeçilmezidir. Günümüzde oldukça önemli bir konumda olan geri dönüşüm sanayilerin veya ürünlerimizin bıraktığı atıklar doğaya ciddi manada zarar vermektedir. Bizim firmamızın amacı böyle atık akü gibi maddelerin çevreye zarar vermemesi için elimizden geleni yapmaktayız. Hurda akü çevreye ve insan sağlığı açısından zehirleme riski taşıdıkları için son derece tehlikeli atıklar olmaktadırlar. Geri dönüşümün bir parçası olan akülerde diğer metaller vs. gibi hurda alımları yaptığımız maddelerde olduğu gibi belirli bir işlemden geçtikten sonra kullanılabilir bir hal almaktadır ya da geri dönüşüme göndermektedirler. Hurda aküyü tanımlayacak olursak belirli bir ömrü olan akünün kullanımdan vs. sebeplerden dolayı ömrünün bitmesi veya herhangi bir işlemden sonra geri kullanılamayacak bir hale gelmesi hurda aküyü oluşturur.

Geri dönüşüme atılan akülere bazı işlemler uygulanır. İşlemlerden geçen parçalanmış akü içi ve diğer parçalarla eritme işlemi yapılmaktadır. Bu işlemden sonra aküden ham kurşun elde edilmektedir. Böylelikle hurda aküler, atık aküler ham kurşuna geri dönüştürülmüş olur. Böylelikle hem çevreye yapılan etki büyüktür hem de ülke ekonomisine yapılan katkıda büyüktür. Siz değerli müşterilerimiz elinizde bulunan bütün hurdalarınız için bizi arayabilirsiniz. Bizi aradığınız takdirde size güncel piyasası hakkında gerekli olan bilgileri verip size en yüksek fiyatları vermekteyiz.

Hurda Bakır

Metaller arasında kullanımı en çok ve değeri en çok olanlar arasında olan bakır alımına göre farklı çeşitleri bulunmaktadır. Kullanım alanı oldukça geniş olan bakır içerisinde çok fazla çeşide sahip olup ve her çeşidinde ayrı bir fiyatlandırması ile birlikte gerçekten değerli bir madendir. Kartal hurdacı firması olarak bakır hurda alımı konusunda çalışarak, sizleri bu yöndeki taleplerinizi ve hurda bakırlarınızı en iyi fiyatlara sizlerden almaktayız ve geri dönüşüme kazandırmak için bakırlarınızı gerekli çabayı sonuna kadar göstermekteyiz. Bakırın bu şekilde farklı alanlarda kullanılmasında, değeri çok fazla etkili olmuştur.

Hurda sektöründe bakır giderek artan bir özellik göstermektedir. Bakırın kullanım alanları çok geniştir bu alanların başında mutfak gereçleri de olmaktadır. Süsleme eşyaları, bunun yanında tesisatlar da ve elektronik kabloların içerisinde bulunan bakır madeni kullanım açısından yoğun olduğu alan ise bakır ısı ve elektriği çok iyi ileten ve şekil vermesi kolay olan bir metal olduğu için elektrik ve elektronik alanda çok kullanılmaktadır. Sizde bakırlarınızı piyasanın en yüksek fiyatını alarak bizlere satıp hem geri dönüşüme hem de ekonomiye katkı sağlayabilirsiniz.