BİZ KİMİZ?

Hurdada Doğru Adres

Hurda işi yapan pek çok firma arasından vizyonu ve çalışma ahlakı ile ayrılan GÖK METAL Geri Dönüşüm , hurda işlerinizde ilkeli anlayışı ile fark yaratma amacı taşımaktadır.

Bu bağlamda daha da büyümeye hizmet kalitesini arttırmaya ve memnuniyet bazlı çalışmalara ağırlık veren GÖK METAL Geri Dönüşüm ile siz de hurdalarınızı profesyonel ellere teslim edebilirsiniz.


Misyonumuz ;

Gök Metal Geri Dönüşüm sahip olduğu tecrübe ve müşteri anlayışı ile sektörün en derinlere inerek, metal ve hurda sektöründe profesyonel ve ilkeli bir çalışma anlayışı ile hareket etme gayesi taşıyor. Bu bağlamda  Kocaeli başta olmak üzere pek çok kentte hizmet verme amacı taşımaktadır.


Doğaya ve çevreye duyarlı olan anlayışı ile birlikte de çevre koruma politikası güden Gök Metal  Geri Dönüşüm , çevreye duyarlı çalışmaları ile de sektörde dikkat çekici başarılar imza atmıştır. Siz de metal atıklarınızı ve hurdalarınızı geri dönüşüm için doğru adres olan Gök Metal Geri Dönüşüm ile rahatlıkla dönüştürebilirsiniz.


Vizyonumuz ; 

Hurdada Doğru Adres


Hurda işi yapan pek çok firma arasından vizyonu ve çalışma ahlakı ile ayrılan Gök Metal Geri Dönüşüm , hurda işlerinizde ilkeli anlayışı ile fark yaratma amacı taşımaktadır. Bu bağlamda daha da büyümeye hizmet kalitesini arttırmaya ve memnuniyet bazlı çalışmalara ağırlık veren Gök Metal Geri Dönüşüm ile siz de hurdalarınızı profesyonel ellere teslim edebilirsiniz.