Kadıköy Hurdacı

Türkiye’de sanayinin günden güne gelişmesi sonucunda hurdacılık hizmetlerine olan ihtiyaç artmaktadır. Bu hurdacılık hizmetleri halk arasında tüm metallerin alınıp geri dönüştürülmesi işlemine denir. Demir, alüminyum, bakır, krom ve çinko gibi madenlerin alımını yapan hurdacılar geri dönüşüm açısından çok önemli bir işin geliştirilmesini ve artmasını sağlamaktadır. Hurdacı verdiği hizmetler ile onlarca alandan maden alımı yapmasına karşın. Gerekli fiyatlara göre bir alım gerçekleştirmesi gerekmektedir. Bu alım işlemleri sonucunda en iyi fiyata geri alım sağlamış ve bu şekilde geri dönüşüm piyasasının döngüsü daha da artmaktadır.

Pek çok vatandaşımız geri dönüşüm nedir, ne işe yarar bilmemektedir. Hatta geri dönüşümü yapılacak maddeleri bile çöpe atmaktadırlar. Onları nakite çevirip hem ülke ekonomisine katkı hem de daha güzel bir çevre için biz olabildiğince bilinçlendirmeye çalışmaktayız. Kadıköy hurdacılık olarak size verdiğimiz hizmetlerin tamamında müşteri memnuniyeti önceliğimiz olmuştur ve alım işlerinde müşterilerden gelen tekliflere sonuna kadar açığızdır. Hurdacıların yaptıkları işlerin büyük bir kısmı eski maddeler üzerine olduğundan, demir ve bakır gibi madenlerin eskilerini ve kullanılmayanlarını alarak, gerekli şekilde geri dönüşüme gönderimini sağlamaktadırlar. Hurdacı faaliyetlerinin en iyi şekilde yapılmasında, güncel hurda piyasası fiyatlarının bilinmesi önemli bir rol oynamaktadır ve hurda fiyatlarının politik açıdan belirlenmesi sağlamaktadır. Hurdacılar piyasadaki belirtilen en güncel fiyatlara göre alım ve atım yaparak, en iyi hizmeti vermek için çalışmalarımız devam etmektedir. Kadıköy hurdacı olarak size en iyi ve en yüksek fiyatları vererek ve kendi hizmet ve kalite standartlarımızı daime yüksek tutarak bu işimize devam etmekteyiz.

Hurdacı olarak yaptığımız iş gereği, sizlerden tüm metal ve maden alımını gerçekleştirmekteyiz. Bu işten gerekli olan maddi gücü kazanmaktayız. Biz ve meslektaşlarımız genel olarak sanayi bölgelerinde bulunmaktayız. Bu bölgelere gelerek hurdalarınızı satabilir ve gerekli olan en iyi satışları burada görebilirsiniz. Kadıköy hurdacılık kendisine aile araçları ile sizlerden hurda alımını en yüksek ve değerli fiyatlarla sağlamaktadır.

Alüminyum Hurda Alımı

Hayatımızda pek çok birçok metal türevleri bulunmaktadır. Bu türlerin çoğunda geri dönüşüm hizmeti sağlanmaktadır. Aralarında en çok kullanılan ve kullanım alanı çok geniş olan alüminyumdur. Alüminyum hafif ve esnek bir malzeme olarak bilinmekte ve kullanım alanlarının çok yoğun olması sebebiyle önemli bir metaldir. Kırılabilir ve yumuşak olması sebebiyle çatlama ve kırılma özelliklerine sahiptir. Oksidasyona karşı dayanıklı olması sebebiyle birçok alanda kullanılmakta ve demiryolu, karayolu bariyerleri ve tencere çaydanlık gibi mutfak gereçleri gibi alanların en önemlisi konumunda yer almaktadır. Alüminyumun değerli ve çok kullanılması, geçmişten günümüze kadar farklı türde çok alüminyum üretilmiştir. Metal ürünlerin bulunduğu sanayi, tabela üretimi ve mutfak gereçlerinde oldukça fazla kullanılan alüminyumun bu alanlarda kullanılmasının temel sebebi hafif ve dayanıklılık olmasıdır. Kadıköy hurdacılık sizden alüminyum hurda alımı yaparak sizin bu yöndeki taleplerinizi karşılamaktadır ve alüminyum için geri dönüşüm işlemini yapmaktayız. Hurda sektöründe uzun yıllardır var olmaktayız ve bu konuda hizmet birçok hizmet vermekteyiz. Alüminyum ise hurda alımı en çok alım yaptığımız metallerin başında gelmektedir. Sizde alüminyumunuzu bize ulaştırdığınız takdirde güncel fiyatların en yükseğini verip sizin hurdanızı anında nakite çevirmekteyiz.

Hurda Akü

Atık aküler; ömürleri bitmiş veya kullanım süresi dolmuş kullanılmaz hale gelmiş ve uzun süredir bir köşede boşta duran akünüze hurda akü denmektedir. Atık akü konusunda sizleri yıllardır bilinçlendirmeye çalışmaktayız. Çünkü atık aküler gerçekten çevreye çok fazla zarar verip hatta ve hatta insan sağlığına verdiği zararlar çok ciddidir. Zehirlenmeye bile yol açan akünün içerisindeki bazı şeyler mevcuttur. Çok dikkatli olmanızı tavsiye etmekteyiz. Hurda akü bulunuyorsa elinizde Kadıköy hurdacı firmamızı arayarak sizin kapınıza kadar gelelim ya da siz bize kadar gelin ve bundan kurtulup elinizdeki hurda aküyü nakite çevirin. Hurda akünüzü bize ulaştırdığınız takdirde geri dönüşüme aldığımız bu akülere bazı işlemler uygularız. İşlemlerden geçen parçalanmış akü içi ve diğer parçalara eritme işlemleri yapmaktayız ve bu şekilde hurda akülerden ham kurşun elde etmekteyiz. Bu durumda sizin o kadar çevreye ve sağlığınıza zararlı olan bu atık aküleri hem kurşuna dönüştürmüş oluyoruz hem de çevreye ve ekonomiye kazandırıyoruz. Sizde bizi arayarak 2019 hurda fiyatı öğrenebilirsiniz. Hurda aküleriniz için en iyi fiyatı vermekteyiz.

Hurda Bakır

Bakır kullanımı o kadar yaygın bir metaldir ki çevrenizdeki bütün elektronik cihazların içinde, ekovatlarda, soğutucu ve ısıtıcı motorlarda kısacası kablo olan her şey neredeyse bakır kullanılmaktadır. Çünkü bakır eğilip bükülebilen kolay şekil alan ve ısıyı, elektriği iletmesi çok yüksek bir metaldir. Bakırların kendi arasında da çeşitleri bulunmaktadır. Hurda bakır çeşitleri arasında en değerlisi olan soyma bakır olarak tabir ettiğimiz bakır türü kabloların plastik kısmı ayrıştırılmış ve parlaklığını korumuş bakır çeşididir. Bu nedenle Kadıköy hurdacılık dahil olmak üzere bütün hurda sektöründe soyma bakır diğer bakır türlerine göre daha değerli olmanın yanı sıra sanki ayrı bir çeşitmiş gibi fiyatlandırması da çok farklıdır. Bunun dışında bakırlarınızı en iyi ve güncel fiyatların en yükseğinden alan firmamız dilerseniz arayın evinize veya iş yerinize gelelim olduğunuz yerden hızlı bir şekilde satışı gerçekleştirebilirsiniz. Dilerseniz de bizim tesisimize uğrayarak bu işlemi gerçekleştirebilirsiniz.