Beykoz Hurdacı

Beykoz Hurdacı

Hurdacı sektörü, dünyada giderek artan hurda hacmi sebebi ile git gide büyümektedir. Bu sebepten dolayı hurdacılara duyulan ihtiyaç sürekli artmaktadır. Hurdacılar çoğu kişi bilmese de geri dönüşümün ilk basamağını oluşturan gizli kahramanlardır. Geri dönüşüm çok önemli bir yer kaplamaktadır. Geri dönüşüm çevremize ve ülkemizin ekonomisine çok önemli katkılar sağlamaktadır. Firmamız geri dönüşüm için vatandaşlarımızı elinden geldiğince bilinçlendirerek işini yapmaktadır. Hurdacılar halk arasında sadece metallerin alımı yapan bunun karşılığında da kendi maddi gücünü kazanan bir iş sektörü olarak bakılmaktadır. Beykoz Hurdacı olarak elinizdeki bütün hurdaların alımını yapmaktayız. Firmamız elektronik hurda, soğutucu motorlar ve beyaz eşya hurdaları gibi bütün aklınız gelebilecek hurdaların alımını yıllardır yapmaktadır. Firmamız her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tutmuştur ve istikrarlı bir şekilde müşteri memnuniyetini arttırmak için çalışmalar yapmaktadır. Çoğu insan evlerindeki bir köşeye attıkları hurdaların geri dönüşebileceğinin farkında olmamaktadır. Bu bilinci elimizden geldiğince insanlarımıza açıklamaktayız. Aslında insanlarımız hurdalara çöp veya atık gözü ile bakmaktadır. Aksine hurdalar bir ekonomik değeri olan ve geri dönüşüm sayesinde çeşitli işlemlerden geçirilip tekrardan ülke ekonomisine kazandırabileceğimiz eşyalardır. Hurdalar genel olarak bozulmuş, çalışmayan, çalışması mümkün olmayan veya üretim amacını artık karşılayamayan ürünler hurda olarak geçmektedir. Aklınıza gelebilecek bütün hurdaların alımı yapan firmamız geri dönüşüme çok önem vermektedir. Hurda ürünlerinizi bize ulaştırdığınız takdirde onları bazı işlemlerden geçirdikten sonra geri dönüşüme kazandırmaktayız. Firmamız uzun yıllardır bu sektörün içinde olduğu için bu sektörde önemi bir yer edindik. Çoğu insan tarafından referans gösterilen firmamız işini en iyi şekilde yapmaktadır. Teknolojik iş makineleri ile çalışan firmamız her zaman tek amacı müşteri memnuniyeti ve kendi kalite, hizmet standartlarını daima yukarıya istikrarlı bir şekilde çıkarmak olmuştur. Daha iyi bir hizmet almak istiyorsanız ve bir hurdacı firmasından ne bekliyorsanız hepsini karşılamamızı istiyorsanız bizi kurumsal hattımızdan arayabilirsiniz. Kurumsal hattımızı aradığınız takdirde satacağınız hurdanın hakkında, bir günü diğer gününü tutmayan hurda sektörünün, satacağınız hurda hakkında gerekli fiyat bilgisini vermekteyiz. Anlaştığımız takdirde dilerseniz tesislerimizde alımı yapmaktayız, fakat isteğiniz doğrultusunda olduğunuz yere gelip hurda alımını sizi bekletmeden hızlı bir şekilde gerçekleştirip elinizdeki hurdaları nakite çevirmekteyiz.

Elektronik Hurda Alımı

Elektronik hurda hacmi gün geçtikçe daha fazla büyümektedir. Çünkü sanayi ve teknoloji sektörünün sürekli gelişmesi, buna örnek olarak sürekli yeni marka telefonlar ve televizyonlar çıkması gibi sürekli gelişen bu sektörler elektronik hurdaların hacmini büyütmektedir. Elektronik hurda; bir elektronik eşyanın bozulduktan sonra tamir edilemeyecek durumda, üretim amacını yerine getiremiyor veya kullanım ömrü sona ermişse bu elektronik eşyalar, elektronik hurda dönüşmektedir. Elinizde bulunan bütün elektronik hurdaların alımı için Beykoz Hurdacı olarak sizlerin talepleri ve isteklerini karşılamak doğrultusunda alımını gerçekleştirmekteyiz. Sizde evinizde hiç işe yaramayan ve son derece tehlikeli olan bu elektronik hurdaları bizi aradığınız takdirde nakite çevirebilirsiniz. Elektronik hurdalar insan sağlığına ve çevreye önemli zararlar vermektedir. Bize ulaştırdığınız takdirde elektronik hurdalarınızı geri dönüşümü için öncelikle içini açıp değerli olan parçaları çıkardıktan sonra bazı işlemlerden geçirerek geri dönüşüme kazandırmış olmaktayız. Elektronik hurdalarınız için bizi aradığınızda gerekli fiyat bilgisini aldıktan sonra sizlerden alımını gerçekleştirmekteyiz.

Bakır Hurda Alımı

Hurdacıların en çok alım ve satımını yaptığı hurda olarak adlandırabileceğimiz bakır metali gerçekten hurda sektöründe önemli bir konumda olmaktadır. Bakır elementinin özellikleri çok kullanışlı olduğu için kullanım alanları oldukça geniş olmaktadır. Bakır ısıyı, elektriği yani enerjiyi iyi iletmesi ve çok kolay şekil alması sebebi ile kullanım alanları çok fazladır. Elektrik ve elektronik sektörünün vazgeçilmesi olan bakır mutfak gereçlerimizden tutun güğümlere kadar her alanda görmemiz mümkündür. Bakır kolay kolay oksitlenmeyen bir metal olduğu için buda bakırın kullanım avantajlarından biri olmaktadır. Bakır oksitlense bile tekrar kolayca parlatılabilir bir ürün olmaktadır. Beykoz Hurdacı firmamız olarak elinizde ne kadar bakır varsa hepsinin alımını gerçekleştirmekteyiz. Elinizdeki bakırları en yüksek fiyattan satmak için bize ulaşmanız yeterli olmaktadır. Bakır metali metaller arasında en değerlileri arasında yer almaktadır ve kendi içerisinde de çeşitleri olan bu bakırın çeşidine göre fiyat vermekteyiz. Bize ulaştığınız takdirde size gerekli fiyat bilgisini verdikten sonra olduğunuz yerden gelip bakır hurdalarınızı almaktayız.

Hurda Akü Alımı

Hurda akü insan sağlığı ve çevre açısından çok zararlı bir hurda olmaktadır. Günümüzde akünün çok fazla kullanılmasının sonucunda hurda aküler oldukça fazlalaşmıştır. İnsan sağlığına ciddi zararlar verebilen bu aküleri bir an önce bize ulaştırmanız gerekmektedir. Çeşitli zehirlenmelere ve çevreye verdiği zararlar saymakla bitmemektedir. Siz de elinizde bulunan hurda aküleri satmak için Beykoz Hurdacı firmamızı aradığınız takdirde bütün hurda akü alımlarınızı en yüksek fiyatlardan gerçekleştirmekteyiz. Hurda aküleri bize ulaştırdığınız takdirde, bu hurda aküleri bazı işlemlerden geçirdikten sonra ham kurşun elde etmekteyiz. Bu denli zararlı olup evinizin köşesinde duran bu hurda aküler geri dönüşüm ile hem ülke ekonomisine hem de çevreye kazandırmış oluyoruz. Bizi hurda akülerinizi satmak için aradığınızda kurumsal hattımızda bulunan müşteri temsilcimiz size gerekli fiyat bilgilerini vermektedir. Fiyat bilgilerini verdikten sonra eğer anlaşırsak evinize, iş yerinize veya olduğunuz yere gelerek elinizdeki hurda akülerin alımını gerçekleştirmekteyiz.