Bakırköy Hurdacı

Bakırköy Hurdacılık olarak sizlere en güncel fiyatların en yüksek miktarlarını vermekteyiz ve verdiğimiz hizmetlerin hepsinde temennimiz müşteri memnuniyetini en ön planda tutmaktır. Ayrıca müşterilerimizden gelecek olan her türlü teklife gerekli olan ölçüde açık olmaktayız. Hurdacıların yaptıkları işin ya da işlerin en büyük kısmı ise eski hurdalar üzerine olduğundan kaynaklı demir ve bakır gibi madenlerin eskilerini veya kullanılmayanlarını alarak, gerekli şekilde geri dönüşüme gönderimi sağlanmaktadır. Hurdacı faaliyetlerinin en iyi biçimde yapılmasında, güncel hurda fiyatlarının takibinde ve sürekli piyasa ile iç içe olup fiyatların bilinmesinde gerçekten önemli bir rol oynamaktayız. Demir, alüminyum, bakır, krom ve çinko gibi madenlerin alımını yapmakta olan hurdacılar, geri dönüşüm için önemli bir işin geliştirilmesini ve yükseltilmesini sağlamaya oldukça etkili bir şekilde yardım etmektedir. Bakırköy Hurdacı olarak, geri dönüşüm firmaları arasından son zamanlarda kendini en çok geliştiren, işini profesyonel ve hızlı bir şekilde yapan, güler yüzlü çalışanlara sahip olan, deneyimli iş arkadaşları ile birlikte çalışan ve yüksek fiyatlardan hurdalarınızı alan bir firma olarak karşınıza çıkmaktayız. Hurdacı olarak yaptığımız iş gereği tüm metal madenlerin alımını gerçekleştirmekteyiz ve bunun üzerinden maddi gücü kazanmaktayız. Kendimize ait olan yüksek teknoloji araçlar ile hurda alımlarını gerçekleştirmekteyiz.

Ülkemizin genelinde ev veya iş sahibi bireyler, geri dönüşümü mümkün olan çoğu eşyadan habersiz bir şekilde, eski ve kullanılmaz olan eşyalarını geri dönüşüm merkezlerine götürmek yerine çöpe atmayı tercih ediyorlar. Bu yaptıkları işlem bilinçsiz bir şekilde gerçekleştiği için, gereksiz atıklara yol açmaktadır. Geri dönüştürülebilir maddeler sadece küçük ev eşyaları ile kısıtlı değildir. Aynı zamanda büyük eş eşyalarının da geri dönüşümü yapılmaktadır. Örneğin buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, klima, ocak gibi büyük ev eşyalarınızı, geri dönüşüme vererek, çevre koruması açısından oldukça yararlı bir işlem yapmış olacaksınız. Türkiye’de geri dönüşüm içeren malzemelerden birisi olan çelik, ortalama bir eşyanızın %75’ini oluşturmaktadır. Her yıl geri dönüşüme giren çeliğin ortalama %10’unu ev aletleri oluşturmaktadır.

Elektronik Hurda

Günümüz teknolojisi oldukça gelişmekte olan ve beraberinde elektrik ve elektronik ürünleri sayısının artmasının nedeni ile elektronik hurda hacmi oldukça büyümüştür. Elektronik hurdaların geri dönüşümü, elektronik hurdaların toplanarak, tesisimizde geri dönüşüm metodu uygulanarak yapılmaktadır. Elektronik ürünlerin içlerinden değerli olan elektronik hurdalar, ayrıştırılarak daha verimli bir hurda haline getirilmektedir. Elektronik hurda, evinizin ya da işyeriniz gibi birçok alanda karşınıza çıkmaktadır. Elektronik eşyalarınızı çöpe atmak yerine bizlere getirip geri dönüşüm olarak değerlendirmeniz için sizleri bilinçlendirmeye çalışmaktayız. Çöplere atılan elektronik atıklar birikerek, plastik atıklar gibi doğada uzun bir zaman diliminde kaybolduğundan çevreye çok zararlıdır. Elektronik hurdalara örnek vermek gerekirse; Monitör hurdası, ana kart hurdası, ekran kartı hurdası, ses kartı hurdası, Ethernet kartı hurdası, işlemci hurdası, hard disk hurdası, cpu hurdası, hdd hurdası, adaptör hurdası, server hurdası, uydu alıcısı hurdası gibi bütün bilgisayar parçaları veya televizyon, cep telefonu, tablet gibi elektronik cihazların hurdalarını bizlere getirip, en iyi fiyatlarla kârlı bir ticaret yaparak, nakit paraya çevirebilme imkanını sizlere sunmaktayız. Bakırköy Hurdacı olarak her türlü hizmeti, en profesyonel ve doğru şekilde yerine getirmekteyiz.

Bakır Hurda Alımı

Tüm metallerin içerisinde etkisi, önemi, kullanımı ve kullanım alanları açısından en çok değeri olan maden bu sektörde bakır olarak adlandırılmaktadır. Bakırın farklı türleri ve farklı fiyatları gözlemlenmektedir. Bu nedenden dolayı bakırın kullanım alanı çok fazla genişlemektedir. Bakır, güncel ve etkin bir maden olmasının faydalarından ve kullanım alanlarından kaynaklı kullanılabileceği alanlar çok fazladır. Kullanım çeşitlerine göre oldukça farklılıkları da gözlemlenmektedir. Bakır, hurda alımı konusunda çok çalışmış olup, sizlerin bu yöndeki satışlarını en iyi fiyatlarla, hızlı ve profesyonel bir şekilde satın alarak, geri dönüşüme kazandırmaktayız. Bakırın farklı alanlarda kullanılmasında, değeri çok etkili olmuştur. Alımında farklı işenme şekillerine göre çeşitlenme özelliği de bulunmaktadır. Büyük ve toplu alımlar ya da küçük alımlar yapabilmekte olan Bakırköy Hurdacı olarak elinizde olan hurda ve bakır madenlerini güncel olan fiyatların yanı sıra en yüksek fiyatlardan almaktayız.

Bakırın çok çeşidi olmakla birlikte farklı şekillerde üretilmekte ve kullanılmaktadır. En çokta mutfak araç gereçlerinde kullanılan bakır, bunun yanı sıra tesisatlar da ve elektrik kablolarının içerisinde de bulunmaktadır. Kullanım açısından en çok kullanıldığı alan bu alandır. Kablodan soyma bakır, saf bakır, kalaylanmış bakır şeklinde pek çok türe sahi olan bakır madeninin kullanım alanları da bu sebeplerden ötürü çok geniş olmakla birlikte türüne göre fiyatı da değişmektedir.

Hurda Kablo Alımı

Hurda çeşitlerinin artması ve çok fazla olması nedeni ile hurdacıların da işi oldukça zor bir hal almaya başlamıştır. Geri dönüşümü için sadece bir bölüm hurda türünü malzeme olarak almaktadırlar. Hurda işi birden fazla bölüme ayrılmaktadır. Hurda kablo alımı da bu türlerden birisine örnek olarak gösterilebilir. Bakır, alüminyum gibi hurda çeşitleri kablolarını alan firmamız, kablonun birçok kısmını dönüşümden geri elde etmektedir. Bu şekilde doğaya en büyük katkı maddeler arasında yer alan demir, bakır ve alüminyum, sizlerin de katkısı ile çevreye zararlarını en düşük seviyeye getirmek için hizmet vermekteyiz. Tüm bu hizmetlerden yararlanmak için Bakırköy Hurdacı olarak sizlerle çalışmaktan, ticaret yapmaktan ve sizlere yardımcı olabilmekten oldukça memnun olmaktayız. Her türlü hurda alımı hakkında bilgi almak ve bizlerle iletişime geçmek için, bizlerle iletişim kurmayı ihmal