Bahçelievler Hurdacı

Bahçelievler Hurdacı olarak bir hurdacıdan ne bekliyorsanız hepsini fazlası ile karşılamaktayız. Firmamız sadece metal alımları değil, klasik hurdacı alımlarının dışında soğutucu motorları, elektronik hurda, hurda akü gibi birçok hurdanızın alımını gerçekleştirmektedir. Hurdalarınızı gönül rahatlığı ile bize satabilirsiniz. Hurdacılık sektörü geri dönüşüm zincirinde çok önemli bir yere sahip olmaktadır. Hurdacılar olarak geri dönüşümün gizli kahramanıyız diyebiliriz. Geri dönüşüm konusunda elimizden geldiğince vatandaşlarımızı bilinçlendirerek teşvik etmekteyiz. Doğamızı korumak ve o geri dönüşümü mümkün olan atıklarımız ile ülke ekonomisine katkıda bulunabiliriz. Geri dönüşüm ve hurdacılığa duyulan ihtiyaç her geçen gün artmaktadır. Bunun sebebi ise sürekli gelişmekte ve yükselmekte olan sanayi ve teknoloji sektörü sonucunda hurdacılık ve geri dönüşüm tesislerine olan ihtiyaç artmıştır. Bu gelişen sanayi ile birlikte atıklar ve hurda hacmi oldukça genişlemiştir. Bahçelievler Hurdacı firmamız yıllardır müşterilerine en kaliteli, en hızlı ve en güvenilir hizmeti verdiği için yıllar boyunca bu sektörde adımızdan bahsettirmişizdir. Aklınıza gelebilecek her türlü hurdanın alımını yapan firmamız klasik hurdacı alımlarının dışında siz değerli müşterilerimizin elektronik hurda, soğutucu motorları, beyaz eşya hurdaları ve atık aküler gibi birçok hurdanızın alımını yapmaktayız.

Hurdacı firmamız olarak piyasayı en yakından takip edip, bir günü bir gününü tutmayan hurda fiyatlandırmalarını takip edip size en yüksek fiyatları sunmaktayız. Köşede kıyıda veya kömürlüğünüzde kullanmadığınız fakat geri dönüşümü olan birçok hurda bulunmaktadır bunların alımları için firmamızı arayıp fiyat bilgisi talebinde bulunabilirsiniz. Tamamen müşteri memnuniyetini hedefleyen ve sürekli geliştiren firmamız kendi hizmetlerini de gün geçtikçe geliştirip aynı zamanda kalite standartlarını da sürekli yukarıya çekmektedir. Elinizdeki hurdaları en yüksek fiyattan alan firmamız sizin her zaman hızlı ve kaliteli bir hizmet almanızı benimsemiştir.

Elektronik Hurda

İlk olarak elektronik hurda nedir kısaca anlatacak olursak, elektronik hurda; evinizde, işyerinizde veya sizde bulunan bütün elektronik cihazların ve eşyaların belirli bir kullanımdan sonra, kullanım ömrünün bitmesi, üretim amacını artık karşılayamaması veya bozulmuş ve tamiri mümkün olmayacak ürünlerinize verdiğimiz isimdir. Elektronik hurdalar genellikle herkesin evinde bodrumunda, kömürlüğünde ve depolarında bir köşeye atılmış çöp olduğunu düşünüp işe yaramaz deyip atılmış ürünlerdir. Elektronik hurdalar sanılanın aksine çöp ve değersiz olmamaktadır. Elektronik hurdalar belirli bir ekonomik değeri olan atıklardır. Geri dönüştürerek ekonomiye kazandırılabilir olan bu hurdalar evinizde durduğu takdirde veya dışarıya atıldığı takdirde çevrenize, doğaya ve sağlığınıza ciddi zararlar verebilmektedir. Elinizde bulunan elektronik hurdalarınızı Bahçelievler Hurdacı hepsinin alımının gerçekleştirmekteyiz. Elektronik hurdalarınızın geri dönüştürülebilir ürünler olmasını ve ülke ekonomiye kazandırılmasını anlatarak gün geçtikte elimizden geldiği kadar vatandaşlarımızı bilinçlendirmekteyiz. Elektronik hurdaları bize sattığınız takdirde onları belirli işlemlerden geçirerek çok değerli hallere getirmekteyiz. Elektronik hurdalar içlerinde bulunan değerli parçalar sayesinde gerçekten ekonomiye ciddi şekilde kazandırılabilir. Sizde bu tür hurdalarınızı satmak için bizlere ulaşabilişiniz

Hurda Akü alımı

Hurda akü; belirli bir kullanımdan sonra veya kullanımda olmasına gerek yok, bozulmuş ve tamiri mümkün olmayan, kullanım ömrü bitmiş veya üretimi yapıldığı amacını artık karşılayamayan ve geri dönüşü olmayan bu akülere verdiğimiz isimdir. Hurda aküler sanıldığı gibi masum atıklar değillerdir. Türkiye’de akünün çok yaygın kullanılması üzerine gün geçtikçe hurda akü hacmi büyümektedir. Hurda aküler geri dönüşümde oldukça önemli bir yere sahiptirler. Hurda akülerin bu kadar önemli olmasının sebebi ise çevreye ve insan sağlığına verdiği ciddi zararlardır. Hurda akülerinizi satmak için ve en iyi fiyat tekliflerini almak için Bahçelievler Hurdacı olarak bir alo demenizi beklemekteyiz. Hurda akülerinizin bu kadar zararlı olduğundan bahsettik, bu hurda aküler gerçekten içerisinde bulunan parçalar nedeni ile değerli olabilmektedir. Bunun için alımını yaptığımız bu atık aküleri belirli bir işlemden geçirerek ham kurşuna dönüştürmekteyiz. Hurda akülerinizden kurşun elde ederek hem bu kadar zararlı olan akülerinizi çevreye vereceği zarardan korumuş oluyoruz hem de ülke ekonomisine katkıda bulunuyoruz. Bizi aradığınız takdirde hurda akülerin güncel fiyat bilgisi hakkında detaylı bir bilgi vermekteyiz, daha sonrasında sizin olduğunuz yere gelerek atık akülerinizi en yüksek fiyatlardan almaktayız.

Bakır Hurda Alımı

Bakır çok yaygın kullanılan bir metaldir. Kullanım alanları mutfağınızdaki gereçlerden tutun güğüme kadar hatta kuyumculuk sektöründen tutun sanata kadar çok yaygın kullanılmaktadır. Bakırın en yaygın kullanım alanı ise elektrik elektronik sektörüdür. Bunun         temel sebebi ise bakır, enerjiyi çok iyi ileten bir metal olduğu için bütün elektronik cihazlarınızın içinde bulunmaktadır. Bakır diğer metallerden özellikleri ve kullanım alanının geniş olması sebebi ile en değerli metaller arasında yer almaktadır. Elinizdeki bakırları en yüksek fiyata satmak için bizi yani Bahçelievler Hurdacı servisimizi arayabilirsiniz. Bu denli değerli metali sizden bir günü diğer gününü tutmayan hurdacılık sektöründe en yüksek fiyatlardan almaktayız. Bakır metali kendi içinde birçok çeşidi bulunmaktadır. Aslında bu çeşitlerden ziyade bakırın kalitesini belirlemektedir. Dolayısı ile bakır alımı için bizi aradığınız takdirde elinizde bulunan bakıra göre fiyat seçeneklerini önünüze sunmaktayız. Hurdacılar arasında en çok alımı satımı yapılan hurdalar arasında yer alan bakır madenini sorunsuz ve hızlı bir biçimde bizi aradığınız takdirde alımlarını sizin olduğunuz yerden yapmaktayız. Tabi dilerseniz tesislerimize getirerek de bu işlemi yapabilirsiniz.