Avcılar Hurdacı

Hurdacı halk arasında demir, bakır, krom, çinko ve benzeri metallerin alımını yapan kurumlar olarak bilinmektedir. Fakat bizim firmamız elinizde bulunan bütün hurdaları almaktadır. Firmamız metallerinizin yanı sıra elinizdeki metalleri de almaktadır. Aklınıza gelebilecek her türlü hurdanın alımını yapmakta olan Avcılar Hurdacı firmamız elektronik hurda, hurda akü, soğutucu motorlar ve kullanılmaz durumda olan beyaz eşyalarınız gibi birçok hurdanızın alımını yıllardır yapmaktadır. Sizlere en iyi hizmeti veren firmamız daima sizin iyi hizmet almanız için uğraşmaktadır. Firmamızın kuruluşundan bugüne çalışma felsefesi her zaman müşteri memnuniyetini kazanmak ve her geçen yıl bunu arttırmak olmuştur. Firmamız geri dönüşüm konusunda yıllardır halkımızı bilinçlendirmeye ve bilgilendirmeye çalışmaktadır. Geri dönüşüm sağlığımız, çevremiz ve ülkemizin ekonomisi konusunda çok büyük öneme sahip olmaktadır. Bir hurdacıdan ne bekliyorsanız bütün beklentilerinizi fazlası ile karşılayan firmamız durmaksızın çalışmalarına devam etmektedir. Firmamız sürekli kalite ve hizmet standartlarını yükselterek sizlere en iyi hizmeti en hızlı biçimde vermektedir. Firmamızı kurumsal hattından aradığınız takdirde müşteri temsilcimiz ile görüşüp satacağınız hurdanın güncel piyasadaki değerini öğrenebilirsiniz, sonrasında fiyatlarda anlaştığımız takdirde miktarı fark etmeksizin elinizdeki hurdaların büyük, küçük şekilde hepsinin alımını yapmaktayız. Firmamız günden güne farklılık gösteren bu hurda sektörünün piyasasının en yakından takibini yaparak sizlere en iyi hizmetleri vermektedir. Ülkemizde vatandaşlarımız maalesef ki geri dönüşüm konusunun öneminden ve ülke ekonomisine kattığı yararlardan habersiz olmaktadır. Bu sebepten ötürü bilinçsiz olmaların nedeni ile evlerinde farkında olmadıkları fakat birçok geri dönüşümü olan madde bulundurmaktadır. Halbuki bunların bize satımını gerçekleştirerek çöp olarak gördükleri bu ürünlerden kendilerine maddi kazanç sağlayabilirler. Bunun yanında çevreye inanılmaz bir katkıları olmaktadır. Hurdaların genel olarak insan sağlığına da önemli bir etkisi bulunmaktadır. Sizi de geri dönüşüme davet ediyoruz. Elinizdeki bütün hurdaların alımını en yüksek fiyattan alarak gerçekleştiren firmamız siz değerli müşterilerimize bir telefon kadar yakın olmaktadır.

Hurda kablo

Günümüzde hurda çeşitleri üretilen ürünler, eşyalar dolayısı ile çok fazla artmıştır. Hurda sektöründe yıllardır bütün hurdaların alımını yapan firmamız elinizde bulunan hurda kabloların alımını da hızlı ve sorunsuz bir biçimde gerçekleştirmektedir. Hurda kablo çevreye ciddi manada zararlar vermektedir. Hepimizin bildiği üzere maddelerin doğada kaybolma süresi bulunmaktadır. Maddeler arasında doğada en uzun kaybolma süresine sahip olan maddelerden birisi plastiktir. Şimdi bakacak olursak kablo hurdaları genel olarak plastik ve bakır tellerden oluşmaktadır. Plastiğin doğaya verdiği zarar çok büyüktür. Bu sebeple elinizde bulunan hurda kabloları hemen satmanız gerekmektedir. Avcılar Hurdacı firmamız olarak elinizde bulunan bütün kablo hurdası alımlarınızı gerçekleştirmekteyiz. Elinizdeki kablo hurdaları en yüksel fiyatlardan alımı yapmaktayız. Bizi aradığınız takdirde ister evinizden gelip alım, isterseniz iş yerinizden veya olduğunuz yer ne ise kablo hurdalarınızın hepsini almaktayız. Bizi kurumsal hattımızdan aradığınızda sizlere gerekli olan bütün hurda kablo piyasası hakkındaki fiyat bilgilerimizi müşteri temsilcilerimiz aracılığıyla anlatmaktayız. Kablo hurdaları gerçekten değerli bir hurda çeşidi olmaktadır. Çünkü dışı plastik içi bakır tellerle kaplı olan bu hurdalar en iyi şekilde ayrıştırılarak içerisindeki çıkan bakır çok değerli olmaktadır. İyi bir hurdacı hizmeti almak istiyorsanız hurda kablolarınızı bize satabilirsiniz.

Elektronik Hurda

Elektronik hurda hacmi git gide çoğalmaktadır. Bunun temel sebebi çok fazla elektronik eşya kullanmamızdır. Elektronik eşya sektörünün gelişmesi ve her geçen gün daha fazla gelişmesi sebebi ile elektronik hurdalar çok artmaktadır. Elektronik hurdalar hakkında söyleyeceğimiz tek şey vatandaşlarımız elektronik hurdaların satılabilir ve değeri olan ürünler olduğunun farkında olmamalarıdır. Bilgisayar Ana kartınızdan tutun evinizden ütüye kadar her şey elektronik hurdalara girmektedir. Kısaca elektronik hurda nedir sorusuna cevap verecek olursak; bir elektronik eşyanın üretim amaçlarını karşılayamaması, tamir edilemeyecek kadar bozulması veya kullanım ömrünü yitirmesi durumunda bu elektronik eşyalarınız elektronik hurda olmaktadır. Elektronik hurdalar çöp değildir. Elektronik hurdalar gayet maddi değeri olan maddelerdir. Avcılar Hurdacı olarak elinizdeki bütün elektronik hurdaların alımını yapmaktayız. Sadece bir telefon uzaklıkta olan firmamız daima müşterilerimizin memnuniyeti için uğraşmaktadırlar. Elektronik hurdalarınızın alımını gerçekleştirdikten sonra onları bazı işlemlerden geçirerek içerisinde bulunan değerli metalleri ve parçaları çıkarmaktayız. İçinde bulunan değerli parçaları ve diğer parçaları ayırarak hepsinin geri dönüşümünü sağlamaktayız. Sizin de elinizde elektronik hurda bulunuyor ise öncelikle bizi arayarak fiyat bilgisi edinebilir ve satabilirsiniz.

Bakır Hurda Alımı

Bakır hurda sektörünün en önemli metalidir desek pek yalan söylemiş olmayız. Metaller arasında en değerliler arasında bulunan bakır kullanım alanı oldukça geniş ve yapısı gereği çok fazla avantaj sağladığı için bakır oldukça fazla kullanılan bir metaldir. Bakır ısıyı ve elektriği çok iyi ilettiğinden dolayı elektrik ve elektronik içeren bütün alanlarda kullanılmıştır. Ayrıca bakır kolay şekil alması ve oksitlenmediği için kullanım avantajı oldukça yüksektir. Bakırı eski güğümlerinizden tutun bilgisayarınızın devrelerine kadar her yerde bulabilirsiniz. Avcılar Hurdacı olarak elinizdeki bütün bakırları almaktayız. Bakır değerli ve birçok çeşidi bulunmaktadır. Bizi arayıp fiyat bilgisini öğrendikten sonra sizlere günden güne değişmekte olan hurda piyasasından en yüksek fiyatı vererek alımını yapmaktayız. İyi bir hizmet almak sizin de hakkınızdır. Yıllardır sizlere hizmet veren firmamız kalite standartları çerçevesinde sizlere en hızlı hizmetleri sağlamaktadır.