Arnavutköy Hurdacı

Hurdacılık sektörü ülke ekonomisini ve çevreyi koruyan gizli kahramanlar olarak diyebiliriz. Günümüzde gelişmekte olan Türkiye’nin her geçen gün sanayisi ve üretimi gelişmektedir. Bu sebeple ülkemizde her geçen gün hurda hacmi artmaktadır. Bunun olumlu etkileri de olmaktadır, olumsuz etkileri de olmaktadır. Olumsuz etkileri bu hurdalar çevreye çok zarar vermektedir. Sularımızı kirletmekte, soluduğumuz oksijeni kirletmekte ve doğaya önemli zararlar vermektedir. Bunları yaptığı takdirde insan sağlığına verdiği zararlarda büyük olmaktadır. Hurda birikmesinin olumlu etkisi bu hurdalar doğru şekilde geri dönüşüm yapılır ise hem doğaya zarar vermemekte hem de ülke ekonomisine ciddi manada katkı sağlamaktadır. Hurdacılık dediğimiz meslek çok ön planda olmasa da geri dönüşümün en önemli parçasını oluşturmaktadır. Geri dönüşüm konusunda halkımızı gün geçtikçe elimizden geldiği kadar bilinçlendirmekteyiz. Geri dönüşümün zincirine önemli miktarda katkısı olan bu hurdacılar halk arasında metalleri alan kurumlar olarak bilinmektedir. Firmamız metal hurda alımının yanında aklınıza gelebilecek bütün hurdaların alımı yapmaktadır. Arnavutköy Hurdacı olarak işimizi profesyonel bir biçimde yapmaktayız.

Tamamen müşteri memnuniyetini önemseyen ve bunun için çabalayan firmamız sizlere en iyi hizmeti sunarak işini yıllardır yapmaktadır. Firmamız günden güne değişmekte olan hurda piyasasını yakından takibini yaparak siz değerli müşterilerimize en iyi fiyatları vermekteyiz. Elinizde bulunan hurdaların büyük alım, küçük alım fark etmeksizin hepsinin alımını gerçekleştirmekteyiz sizlere en iyi hizmetleri sunan firmamız daima kendi kalite standartlarını ve hizmetlerini geliştirerek istikrarlı bir biçimde büyümeyi hedeflemektedir. İyi bir hizmet almak sizin de hakkınızdır diye düşünmekteyiz. Bizi aradığınız takdirde güncel piyasada hurdaların değerleri hakkında sizlere yeterince bilgi verip ardından anlaştığımız takdirde evinize, iş yerinize veya yer fark etmeksizin olduğunuz yere gelerek hızlı bir şekilde alım işlemini gerçekleştirmekteyiz.

Hurda Akü

Hurda akü hacmi git gide genişlemektedir. Çünkü artan kullanımı ve akülerin belirli bir kullanım ömürleri olması sebebi ile çevremizde çok fazla hurda akü bulunmaktadır. Fakat çoğu kişi bu akülerin bir ekonomik değeri olduğundan ve geri dönüşümü yapılabileceğinden bihaber bir şekilde onları bir kenara atmışlardır. Hurda aküler bir ekonomik değere sahiptirler. Aküler geri dönüşüm açısından önemlidir. Sizleri bilinçlendirmek için çalışan firmamız akülerin geri dönüşüm açısından önemini bilmektedir ve sizlere aktarmaktadır. Elinizde bulunan hurda akü piyasa değeri bulunmaktadır. Arnavutköy Hurdacı olarak sizin elinizde bulunan bütün hurda akülerin alımı ile ilgilenmekteyiz. Hurda akülerinizi satmak için bizi aradığınızda sizlere en iyi ödemeyi yaparak elinizde bulunan bütün hurda aküleri almaktayız. Hurda akülerin geri dönüşümü çok ciddi önem taşımaktadır. Hatta geri dönüşüm açısından en önemliler arasında bulunan hurda akünün bu kadar önemli olmasının sebebi vardır. Hurda aküler içerisinde bulunan maddelerden dolayı insan sağlığına çok fazla olumsuz etkiye sahip maddeler içermektedir. Zehirlenmeden tutun oksijeninizi mahvetmesine kadar çok fazla zararı bulunan bu atıkların bir an önce geri dönüşüm işlemlerini yapmalısınız. Bize ulaştırdığınız bu son derece zararlı olan hurda aküleri bazı işlemlerden geçirerek ham kurşuna dönüştürmekteyiz. Ham kurşuna dönüşen bu zararlı atıklar hem ülke ekonomisine hem de çevreye kazandırarak çok büyük katkı sağlamaktayız.

Hurda Bakır Alımı

Bakır hurdacılık sektörünün belki de en çok ticareti olan, alımı en çok yapılan ve ülkemizde çok fazla bulunması sebebi ile hurdacılık sektörünün belki de kalbini oluşturmaktadır. Maliyeti diğer metallere göre yüksek olan bakırlar kendi içlerinde de birçok çeşide sahiptirler. Arnavutköy Hurdacı olarak bakırlarınızın her çeşidine ayrı fiyatlar vererek elinizdeki bütün bakıların alımını yapmaktayız. Küçük, büyük miktarda alım fark etmeksizin bizi arayıp fiyat bilgisini öğrenebilirsiniz. Bakır elektrik ve elektronik sektörünün günden güne büyümesi ile birlikte çok büyük öneme sahip olmuştur. Her alanda kullanılan bu bakırlar bazı mutfak eşyalarınızdan tutun bilgisayarınızın parçalarına kadar her yerde kullanılmaktadır. Hatta bakır sanat işlerinde bile kullanılmaktadır. Bu denli önemli olan bakırın tercih edilmesinin çok fazla sebebi vardır. En önemli sebebi ısıyı ve elektriği çok iyi iletmesinden ve kolay şekil almasından kaynaklanmaktadır. Bakır geri dönüşüm açısından da çok büyük öneme sahiptir. Elinizde bulunan bakırları bizim firmamıza satabilirsiniz. Firmamız bakırlarınızı en yüksek fiyat teklifleri vererek almaktadır.

Hurda Alüminyum

Alüminyum çok büyük bir hurda hacmine sahip bir metaldir. Hurda sınıfları arasında en çok alımını yaptığımız metaller arasında olan alüminyum gerçekten önemli bir yere sahiptir. Alüminyum çok fazla tercih edilmesi ve kullanım alanlarınız çok geniş olmasını, kullanım açısından sağladığı avantajlara bağlayabiliriz. Alüminyum hafif ve esnek bir yapıya sahip olduğu için kullanım alanlarına çok büyük avantajlar sağlamaktadır. Arnavutköy Hurdacı firmamız olarak siz kıymetli müşterilerimizin ellerinde bulunan bütün hurda alüminyumlarına alımını sağlamaktayız.  Alüminyum çok kullanılması üzere bodrumunuzda, kömürlüklerinizde veya depolarınızda çok büyük miktarlarda bulunmaktadır. Bu alüminyumları satarak çevreye çok büyük katkılar sağlamaktasınız. Firmamızı aradığınız takdirde sizlere güncel hurda alüminyum fiyatları hakkında bilgileri vererek sizlere en yüksek fiyatları teklif etmekteyiz. Anlaştığımız takdirde evinizden alüminyum hurdalarının alımını yaparak bu işlemi gerçekleştirmekteyiz. Dilerseniz bize gelebilir tesislerimizde satabilirsiniz. İsterseniz olduğunuz yere hızlı bir şekilde gelerek küçük büyük fark etmeden bütün satışlarınızı bize sorunsuz bir şekilde yapabilirsiniz. Geri dönüşüm açısından önemli olan bu metalin alımlarını sorunsuz bir şekilde gerçekleştirmekteyiz.