Adalar Hurdacı

Hurdacılık sektörü son zamanlarda çok gelişmiştir. Bunun sebebi ise hurdalarınızın çoğalmasıdır. Hurdalarınızın çoğalmasını da büyüyen sanayi sektörü ve çok fazla üretilen elektronik veya diğer eşyalarınız sayesinde her geçen yıl atık ve hurda hacmi büyümüştür. Fakat vatandaşlarımız gerekli bilince sahip değil, çünkü ellerinde çok fazla hurda bulunduran vatandaşlarımız o hurdaları bir çöp olarak görmektedir ve geri dönüşümü sağlanacağından bihaberdirler. O çöp olarak gördüğü hurdaların geri dönüşümü mevcuttur. O hurdaların içerisinde bulunan değerli parçaları alarak veya eriterek ekonomik değeri olan bir maddeye dönüştürmek mümkündür. Atıklardan çıkan zenginlik diyebiliriz. Adalar Hurdacı firmamız elinizdeki bütün hurdaların alımını yapmaktadır. Firmamızın kuruluş amacı geri dönüşüm konusunda milletimizi bilinçlendirerek en iyi hizmeti onlara verip tamamen müşteri memnuniyetini arttırmak için elimizden geleni yapmaktır. Geri dönüşüm gerçekten hem doğaya hem de ülke ekonomisine ciddi bir katkı sağlamaktadır. Elinizde bulunan hurdaları satarak sizde bu katkıyı sağlayabilirsiniz. Elinizde bulunan bu hurdalar köşede hiçbir işlevi olmadan dururken sizlere bir faydası bulunmamaktadır. Aksine sağlığınıza zarar veren bu hurdaları isterseniz kendiniz için maddi bir kazanca dönüştürebilirsiniz. Firmamız yıllarca bu alımları yaparak geri dönüşüme önemli bir biçimde katkı sağlayarak en iyi hizmeti vermektedir. Müşterilerimizin memnuniyetini her zaman önemsemekteyiz. Yıllardır bizi tanıyan bu piyasada çok fazla referansımız bulunmaktadır. Bizlere alışan müşterilerimiz düzenli bir biçimde hurda satışı yapmaktadır. Çünkü firmamız elinizdeki hurdaları piyasanın güncel fiyatına bakarak en yüksek fiyattan alımını gerçekleştirdiği için sizin de cebinizi en etkili biçimde geliştirmektedir. Firmamız daima kalite ve hizmet standartlarını yükselterek sizlere hizmet vermektedir.

Elektronik Hurda Alımı

Elektronik hurdalar çok büyük bir hurda hacmine sahiptir. Günümüzde elektronik eşyaların sürekli artması ve buna bağlı olarak kullanımı da sürekli ciddi bir artış içindedir. Elektronik eşyalarınızın çalışmaması, kullanım ömürlerinin bitmesi veya kısaca üretim amacını artık sağlayamaması gibi durumlarda sizlerden aldığımız bu ürünlere elektronik hurda adını vermekteyiz. Elektronik hurda hacminin önemli bir bölümünü bilgisayar ve bilgisayar parçaları, televizyonlar, müzik setleri vs. çok kullanılan elektronik eşyalar oluşmaktadır. Çoğu kişi bunun bilincinde olmayıp bozulan elektronik eşyasına çöp gözü ile bakmaktadır. Fakat bilinçsiz vatandaşlarımızın yanıldığı nokta şu ki elektronik hurdalar çöp veya hiçbir işe yaramayan bir köşede duracak veya atılacak şeyler değillerdir. Onların hurda olması, hepsinin bir ekonomik değeri olduğunu gösterir. Geri dönüşümünü yaptığımız bu elektronik eşyaları sizlerden aldığımızda bazı işlemler yaparak içlerindeki değerli metalleri alıp onları ülke ekonomisine kazandırmaktayız. Adalar Hurdacı olarak aklınıza gelebilecek bütün elektronik hurdalarınızın alımını piyasanın duruma bakarak en yüksek fiyatları vererek almaktayız. Dilerseniz olduğunuz yere gelip alan hurdacı firmamız sizin işinizi en hızlı şekilde çözüme kavuşturarak fiyatlarda anlaştığımız takdirde anında alımlarını yapmaktadır. Diğer türlü elektronik eşyalar kablolardan, devrelerden ve elektrik içeren maddelerden oluşmaktadır. Dış tarafları ise genellikle plastiktir. Plastiğin doğada yok olma süresini hepimiz bilmekteyiz. Çevreye ciddi biçimde zararı olan hurdaları bizlere satarak sizde hem ülke ekonomisine hem de çevreye kazandırabilirsiniz.

Alüminyum Hurda Alımı

Hurdacılık sektöründe çok fazla metal çeşidi bulunmaktadır. Bu türlerin çoğunluğunun geri dönüşümü sağlanmaktadır. Metaller arasında en çok kullanılan ve kullanım alanları ile en geniş kullanım alanına sahip olan alüminyumdur. Alüminyum değerli bir metal olmasına karşın günümüzde ve geçmişte çok fazla kullanılmıştır. Bu sebeple evinizde, iş yerinizde çok fazla alüminyum hurdası birikmiştir. Alüminyum hafif ve esnek bir malzeme olduğu için kullanım alanlarının geniş olması ve çok fazla kullanmasını buna bağlayabiliriz. Alüminyum kapladığı alan ve ağırlığı biçiminden veya hafif, esnek olması sayesinde çok fazla kullanım avantajı sunmaktadır. Geçmişimizden günümüze kadar alüminyumun kullanım alanının en çok olduğu alan mutfaklarımızdır. Alüminyum çaydanlık tencere gibi mutfak gereçlerinizde kullanılmaktadır. Bu sebeple siz farkında olmasanız bile bodrumunuzda, kömürlüklerinizde veya depolarınızda gibi yerlerinizde gerçekten inanılmaz bir alüminyum hurdası yığını ile karşılaşmaktasınız. Adalar Hurdacı firmamız siz kıymetli müşterilerimizin elinde bulunan bütün alüminyum hurdaların hepsini sorunsuz bir biçimde ve hızlı bir şekilde alımını gerçekleştirmekteyiz. Size hiç zaman kaybettirmeyiz. Bazı hurdacı firmaları sizlere 2-3 hafta hatta 1 ay sonrasına randevu verebilir. Arnavut köy hurdacı olarak sizlerin alüminyum hurdalarınızı en hızlı biçimde alımını gerçekleştirmekteyiz. Size zaman kaybettirmeden hurda alüminyumlarınızı tek amacımız geri dönüşüme kazandırmaktır.

Hurda Akü

Kullanılmayan aküler çevremizde, evimizde, iş yerimizde ve benzeri her yerde bulunmaktadır. Bu kullanılmayan bir kenara atılmış olan aküler siz bilincinde değilsiniz fakat insan sağlığına ciddi manada zararlıdır. Zehirlenme veya cildinizde inanılmaz ciddi derecede sağlık sorunlarına yol açan bu hurda aküler aynı zamanda da çevreye olan zararlarını bilmekteyiz. Eğer sizde kullanım ömrü bitmiş olan akülerinizi hala elinizde tutuyorsanız Adalar Hurdacı tesislerimizi arayarak elinizde bulunan bu aküler için fiyat teklifi alabilirsiniz. Aradığınız takdirde sizlere hurdacılık piyasasının verebileceği en yüksek fiyatları vererek elinizdeki hurda aküleri almaktayız. Ekonomik değeri olan bu hurda akülerinizi bazı işlemlerden geçirerek ham kurşuna dönüştürmekteyiz ve ülke ekonomisine kazandırmaktayız. Unutmayın iyi bir hizmet almak daima siz müşterilerimizin hakkıdır. Bizleri aradığınız takdirde sizlere en iyi teklifleri verip elinizdeki hurdaların alımını gerçekleştirmekteyiz. Amacımız daima müşteri memnuniyeti ve halkımıza geri dönüşümün önemini aktarmaktır.